Tvrdý útok na Zemana z řad ČSSD. Ne, nejde o Dienstbiera

7. 3. 2016 13:21

Poté, co se sociálnědemokratický poslanec Ladislav Šincl dozvěděl, kolik stála oslava třetího roku prezidenta Miloše Zemana ve funkci, rozhodl se reagovat.

 Tvrdý útok na Zemana z řad ČSSD. Ne, nejde o Dienstbiera
Foto: archiv LŠ
Popisek: Ladislav Šincl

Zeman uspořádal oslavu u příležitosti tří let od inaugurace v sobotu na Pražském hradě. Pozváno bylo asi 900 hostů, hrála Hudba Hradní stráže a Policie České republiky. Podle informací Blesku celá akce vyšla na půl milionu korun.

„Počet hostů koncertu je 952. Náklady hradí Správa Pražského hradu. Celková částka činí 485 124 Kč s DPH. Tato suma zahrnuje raut, techniku, ozvučení, hostesky a výrobu pozvánek,“ uvedl pro server Blesk.cz hradní mluvčí Jiří Ovčáček. 

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Akce za půl mega pro své kamarády a další tleskače – samozřejmě z kapes daňových poplatníků – si nechal zaplatit prezident republiky... Co dodat? Ještě že jsem měl tolik rozumu, že jsem tohoto pána i přes různá stranická doporučení za prezidenta nevolil,“ uvedl v reakci Šincl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pane redaktore, teď jste řekl prázdnou floskuli. Prezident Zeman opět po letech rozebral rozhlasáka, kterého kdysi složil anglickým slovíčkem

18:02 Pane redaktore, teď jste řekl prázdnou floskuli. Prezident Zeman opět po letech rozebral rozhlasáka, kterého kdysi složil anglickým slovíčkem

Exkluzivním hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byl po dlouhé době prezident Miloš Ze…