Zásadní návrh: Ať je prezidentem Jaromír Jágr. Je to vlastenec a nebulí

25. 2. 2016 10:11

Prezidentem této země by se měl stát Jaromír Jágr, píše na webu Echo24 jeho komentátor Ondřej Štindl. A prý si nedělá moc velkou legraci.

 Zásadní návrh: Ať je prezidentem Jaromír Jágr. Je to vlastenec a nebulí
Foto: Archiv Grigorije Paska
Popisek: Jaromír Jágr s pravoslavnými popy

Jágr by prý pro funkci byl „jistým způsobem ideální“. „Byl by to prezident skutečně spojující – vzhlížejí k němu lidé v nejzapadlejších vesnicích i u stolů pražských kaváren a těm, kdo k němu nevzhlížejí, nijak zásadně nevadí, troufám si odhadnout. Mohl by být kandidátem jaksi vážným – rychle se učí a je schopný tomu hodně dát, jinak by ani v tom hokeji nebyl tam, kde dnes je,“ vyzdvihuje komentátor Jágrovy kvality vhodné pro post prezidenta.

Celý text je ZDE

Jágr na Hradě by prý téhle zemi pomohl. „Umí komunikovat a působit přitom přirozeně, přátelsky a přitom se nepodbízí. Má v sobě velice samozřejmý patriotismus, zároveň něco zažil ve světě, na nějž nemá důvod hledět s nedůvěrou nebo nepřátelstvím,“ píše Štindl. Především ale Jágr „nebulí“.

„Většinou hledá chybu u sebe, porážku nese zmužile, ve vítězství je velkorysý, má schopnost mužstvo o přestávce seřvat, což by se možná taky hodilo,“ myslí si komentátor.

Připouští, že by bylo schůdnější, kdyby se dal nějaký prezidentský kandidát jeho kvalit najít ve sféře politice bližší, než je lední hokej. „To se snadno řekne. Zatím to vypadá, že není Jágra kromě Jágra,“ dodal Štindl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kolaboranti, uhodil Feri na všechny, kteří podpoří Vondráčka. Starosta Rakušan vyprávěl, jak pohrdavě se ANO chová k jejich šesti poslancům

12:21 Kolaboranti, uhodil Feri na všechny, kteří podpoří Vondráčka. Starosta Rakušan vyprávěl, jak pohrdavě se ANO chová k jejich šesti poslancům

V nedělní Partii FTV Prima se setkali poslanec Dominik Feri (TOP 09) a místopředseda hnutí Starostov…