Kočí bydlí v ministerském bytě. Platí jí ho občané

12.04.2011 7:55 | Zprávy

Kristýna Kočí, která naplno rozpoutala úplatkářskou kauzu ve Věcech veřejných, bydlí v ministerském bytě. A to ačkoli s ministerstvem pro místní rozvoj, kterému byt patří, nemá nic společného. Byt jí navíc platí sněmovna.

Kočí bydlí v ministerském bytě. Platí jí ho občané

Kočí, která si ve středu stěžovala, že u sebe v ložnici objevila "štěnici", bydlí v plně zařízeném třípokojovém bytě poblíž pražského Staroměstského náměstí. V bytě, který spadá pod ministra Kamila Jankovského. Ministr se ovšem ve věci nijak zvlášť neangažuje, o tom, že v bytě bydlí Kočí, ho prý informoval jeden z jeho podřízených. "Nikdo z náměstků to obsadit nechtěl, ona projevila zájem, tak to nebyl problém," řekl ministr deníku Právo.

Úřad jí podle všeho povolil nastěhovat se, protože šlo o šéfku poslaneckého klubu. Zda bude moci prostory obývat i teď, když ji z klubu vyloučili, zatím prý nikdo neřešil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: par

Michal Šmarda byl položen dotaz

Neuvažujete o založení nové levicové strany?

Když se SOCDEM zaprodala komunistům, nemyslíte, že je tu pro novou stranu prostor?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chtěli vědět, kdo na Hradě řeší milosti. Nic. Ticho. A podezření

20:05 Chtěli vědět, kdo na Hradě řeší milosti. Nic. Ticho. A podezření

Spolek Šalamoun se již dlouho zastává těch, kteří byli podle jeho zkoumání odsouzeni nespravedlivě. …