Drábek se vrací. U Jílkové vás večer přesvědčí, že si máte spořit na stáří

07.02.2013 10:22 | Zprávy

Exministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09) bude ve čtvrtek hostem pořadu Máte slovo Michaely Jílkové, který vysílá Česká televize. Dnešním tématem je důchodová reforma a diskutabilní druhý pilíř. Drábek byl častým hostem Jílkové už v době svého působení v čele resortu.

Drábek se vrací. U Jílkové vás večer přesvědčí, že si máte spořit na stáří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaromír Drábek

Exministr bude odpovídat na dotazy, zda má smysl se do druhého pilíře v jeho současné podobě zapojovat a jaké možnosti vlastně druhý a třetí pilíř pro důchodce nabízejí.

Vedle stávajícího průběžného státního důchodového systému a soukromého penzijního připojištění vstoupil do důchodového systému od 1. ledna letošního roku ještě tzv. druhý pilíř, který ale přináší mnoho nejasností.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: adr

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

8:25 „Za všechno může Babiš. A Putin.“ Nohavica bourá internet novou písní

„Za všechno může Babiš... Za všechno může Putin.“ Legendární folkový zpěvák a autor Jaromír Nohavica…