Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři

09.04.2013 9:44 | Zprávy

Bulvár získal další zajímavé fotky prezidentské dcery Kateřiny Zemanové z jejího výletu s kamarádkami do Bratislavy. Na zveřejněném snímku vidíme „slečnu Kate“, jak bulvár Kateřinu nazývá, s kamarádkami na hotelovém pokoji. Bulvár, který se na prezidentovu dceru soustředí dlouhodobě, neopomněl celý výjev náležitě okomentovat.

Otec Zeman opět najde v novinách něco zajímavého o své dceři
Foto: Hans Štembera
Popisek: Kateřina Zemanová, dcera Miloše Zemana

Není to poprvé, co se bulvár věnuje facebookové dokumentaci z volného času prezidentské dcery. „Slečna Kate“ je vděčným cílem jejich objektivů již od zvolení svého otce. Hned několik hodin po vyhlášení výsledků například přinesl informaci, že Kateřina přidělenou limuzínou rozvezla po Praze několik kamarádů. A z jejího bratislavského výletu s kamarádkami přinesl první fotky již v minulém týdnu.

„První slečna vyrazila do Bratislavy na dívčí jízdu,“ píše nyní deník Blesk, přičemž dodává, že Kateřina s kamarádkami dělala „půvabný předvoj“ oficiální prezidentské návštěvě jejího otce z minulého týdne. Doplňuje, že s kamarádkami tentokrát vyrazila bez prezidentské limuzíny, neboť se při odjezdu děvčata fotografovala na autobusovém nádraží Florenc.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Se*u na to!“ Lidé se bouří proti registraci k ČT a ČRo

19:45 „Se*u na to!“ Lidé se bouří proti registraci k ČT a ČRo

V pondělí si lidé stěžovali na kolabující webovou stránku České televize a rozhlasu při povinné regi…