A teď to bouchne. Martin Konvička se vyjádřil k silvestru v Kolíně. Mimo jiné doporučil nosit a užívat střelné zbraně

8. 1. 2016 12:22

Předseda Bloku proti islámu Martin Konvička si v souvislosti se silvestrovskými útoky v Německu klade jednu otázku. Proč teď mlčí všichni „sluníčkáři“ a „vítači“? Když už spadly masky. A proč německé ženy nebránili němečtí muži? Kdyby se něco podobného dělo v Izraeli, nelze vyloučit, že by došlo ke „zmasakrování pachatelů“.

A teď to bouchne. Martin Konvička se vyjádřil k silvestru v Kolíně. Mimo jiné doporučil nosit a užívat střelné zbraně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Konvička

O silvestrovských útocích v Německu bylo již řečeno mnohé. Mimo jiné i to, že většinu zadržených tvoří syrští uprchlíci, kteří se oháněli i pozváním německé kancléřky Angely Merkelové. Konvička se ale na blogu iDnes.cz ptá, proč nepromlouvají ti, kteří ještě před pár dny uprchlíky tak úporně hájili.

„Co se vlastně stalo, že západoevropští političtí vítači a s nimi mediálně-akademická sluníčka, jinak vždy připravená hodit celou věc na ‚nedostatek pochopení‘, ‚rasismus‘, ‚islamofoby‘ nebo aspoň Putina, najednou mlčí jako zaražená?“ ptá se Konvička.

Celý text najdete zde.

A obratem nabízí i odpověď. Případy z Kolína nad Rýnem ukázaly, že nemusejí být teroristy a nemusejí být ani ozbrojení. Stačí, když se několik tisíc z nich spojí a začnou svorně páchat zločiny. Tehdy se ukáže, jakou hrozbu mohou opravdu představovat. Podivné však podle Konvičky je, že ženám nepomohli jejich kamarádi nebo jiní, kolem stojící němečtí muži. I když přistoupíme na tvrzení, že policistů není v Kolíně nad Rýnem dost, počet „domorodců“ pořád převyšuje počet migrantů.

Samozřejmě je možné, že si toho v silvestrovské veselici málokdo všiml, ale kdyby se totéž stalo třeba v Izraeli, tamní ženy by pravděpodobně sáhly do kabelek, vytáhly by zbraně a začaly se bránit. „Druhý den by západní sluníčková média psala o ‚chladnokrevném masakru nevinných palestinských dítek‘, ovšem ‚zhruba dvacetiletých‘, ze strany ‚militantních sionistek s ruskými kořeny‘,“ uzavírá Konvička.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Práce ve vlhku a chladu. Na směny. Za 14 tisíc. Cizinci vítáni. Věšení a balení kuřat. Hádejte jméno „kapitalisty“, znáte ho

11:21 Práce ve vlhku a chladu. Na směny. Za 14 tisíc. Cizinci vítáni. Věšení a balení kuřat. Hádejte jméno „kapitalisty“, znáte ho

Navěšování živých kuřat, ukládání drůbeže na tácky, sáčkování a balení kuřat. Takovou práci můžete n…