Babišův poslanec opustí za pár dní sněmovnu. Zde jsou důvody

5. 1. 2016 20:45

V půlce ledna ze sněmovny odejde poslanec Josef Vozdecký z hnutí ANO, jenž byl zvolen v Plzeňském kraji. Do poslanecké lavice místo něj usedne Miloslava Rutová s pedagogickým vzděláním, která se dlouhodobě věnuje výukovým metodám.

Babišův poslanec opustí za pár dní sněmovnu. Zde jsou důvody
Foto: ANO
Popisek: Josef Vozdecký

„Po dvou zdravotních příhodách jsem přehodnotil své životní priority a k 15. 1. složím funkci poslance. 22 let jsem pracoval jako generální ředitel nadnárodní společnosti, práce to byla úspěšná, ale také vyčerpávající. Rád přenechám místo paní Miloslavě Rutové, u které jsem přesvědčen, že bude funkci poslankyně vykonávat s náležitou péčí a energií,“ uvedl Vozdecký. Vyjádření zákonodárce přinesl server Echo24.cz.

Paní Rutová vystudovala pedagogické fakulty v Ústí nad Labem a v Praze. Jako komunální politička si prý brala k srdci heslo hnutí ANO a snažila se, aby bylo líp. Ve sněmovně se prý bude snažit o totéž. „Aby nám všem bylo líp,“ komentovala své nové poslání Rutová. Budoucí poslankyně je vdaná a má dvě děti. Dlouhodobě se věnuje výukovým metodám.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

16:26 Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro server Blesk.cz v Lánech vyjádřil k výsledkům voleb. Moderá…