Babišův "potížista" dnes oznámí, zda přijme poslanecký mandát

28.11.2013 6:35 | Zprávy

Krajský šéf hnutí ANO na Vysočině Jan Sobotka dnes oznámí, zda přijme poslanecký mandát. Je náhradníkem za Miloslava Bačiaka, ale poslanecký klub ANO Sobotku vyzval, aby mandát nepřijímal kvůli dluhu na daních a zdravotním pojištění. Sobotka se kvůli tomu sejde s předsedou klubu Jaroslavem Faltýnkem.

Babišův "potížista" dnes oznámí, zda přijme poslanecký mandát
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tisková konference hnutí ANO

"My jsme hnutí, které od začátku jasně říká, že je potřeba nelhat. A my jsme to vyhodnotili tak, že pan Sobotka prohlásil, že nemá žádné závazky vůči státu, prohlašoval bezdlužnost, a nebyla to pravda," uvedla v úterý místopředsedkyně hnutí Věra Jourová. Sobotka zatím nechtěl spekulovat o výsledku dnešního jednání s Faltýnkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vam, čtk

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

V Moskvě přehlídka, v české kavárně puklo pár žilek. Zvlášť kvůli Ficovi

12:40 V Moskvě přehlídka, v české kavárně puklo pár žilek. Zvlášť kvůli Ficovi

„Historie se opakuje“ osobnosti českého veřejného prostoru napsali pár slov k ruským oslavám 80. výr…