Bůh je sadistický čůrák! Milan Kohout, který vylil sperma v kostele, se opět ozval. A nejen to

14. 8. 2015 15:30

Na šokující extempore, které předvedl kontroverzní umělec a vysokoškolský pedagog Milan Kohout, reagoval na svém blogu na serveru iDNES.cz předseda strany Patrioti Jiří Vítek, který Kohouta označil za narušeného člověka. Kohout v polském kostele nalil své vlastní sperma do svěcené vody a přál si, aby se jeho sperma vsáklo do kůže místních věřících.

Bůh je sadistický čůrák! Milan Kohout, který vylil sperma v kostele, se opět ozval. A nejen to
Foto: Archiv M. Kohouta
Popisek: Milan Kohout

„Když podobný exot nastříká sperma v kostele, je in, umělec a bojovník proti temnotě. Když ale nakreslíte fixem tykadla politikům na volební plakát, tak vás čeká sto dní vězení, protože jste nikomu potom neřekl, že jste performer. Když fotbalový fanoušci roztáhnou plakát, jak nordická kráska vykopává muslima z Evropy ven, čeká klub pokuta sto tisíc korun. Stačilo přeci říci, že to byla performance, a možná by přišel i nějaký grant,“ posteskl si Vítek nad podivnými měřítky, které současná justice někdy uplatňuje.

Milan Kohout rozlévá své sperma v kostele, FOTO: Archiv M. Kohouta

Celý text blogu Jiřího Vítka je ZDE

Vítek k tomu ještě podotkl, že jej mrazí v zádech, když si uvědomí, že tenhle „rádoby pedagog“ může učit studenty. „Dnešní doba je plná zvráceností a angažmá tohoto narušeného člověka na VŠ je jednou z nich!“ myslí si Vítek.

My ateisté máme trpět závaly náboženských bludů?

Kohoutova reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Na svém facebookovém profilu Vítkův článek sdílel. Připsal k tomu, že „nějaký uražený ‚patriot‘“ žádá, aby některé věci byly respektovány jako svaté a že by je měli respektovat i umělci.

„A co my ateisté, my máme trpět závaly náboženských bludů šířící se jako rakovina společností?????“ podotkl a pak se rozhodl Vítkovi odpovědět přímo, přičemž mu tykal, aniž by to ovšem nějak vysvětlil: „Víš, ty zabedněný ‚patriote‘, kdybych připustil, že existuje nějaký bůh, tak bych si o něm myslel, že je bezohledný sadistický čůrák, protože mně dal do vínku hemofilii. Co jsem nějakému tomu vašemu posranému bohu udělal, že mě potrestal při narození,“ vysvětlil Kohout důvody, které jej zřejmě vedly až k fundamentalistickému ateismu.

O Kohoutovu produkci v kostele se prý zajímá polská ambasáda

Podle serveru Extra.cz, který na celý případ upozornil, se o celou věc zajímá polská ambasáda. Prý ale může být ještě hůře. Když Kohout zjistil, že na nevšední aktivitu zmíněný portál upozornil, vyplašil se a začal zmatkovat. „Rychle si vymazal profil z Facebooku a pokouší se zamést stopy,“ tvrdí bulvární server s tím, že podle jeho informací bude na Kohouta brzy podáno trestní oznámení.

Celý text na serveru Extra.cz je ZDE

Celý příspěvek Milana Kohouta na jeho facebookovém profilu:

Mili pratele,

zde je reakce nejakeho urazeneho "patriota", ktery zada, aby nektere veci byly respektovany jako "svate" a umelci by to meli respektovat... a co my ateiste, my mame trpet zavaly nabozenskych bludu sirici se jako rakovina spolecnosti?????

Vis, ty zabedneny "patriote", kdybych pripustil, ze existuje nejaky buh, tak bych si o nem myslel, ze je bezohledny sadisticky curak, protoze mne dal do vinku hemofilii. Co jsem nejakemu tomu Vasemu posranemu bohu udelal, ze me potrestal pri narozeni... ano, povazuji vsechna nabozenstvi za nejvetsi a nejnebezpecnejsi spolecenskou idiocii...


Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

16:26 Sobotka se držel funkce jak jistý materiál košile. Prezident Zeman potvrdil jmenování Babiše premiérem, podpořil Okamuru a „odpuzujícího“ Kalouska vyzval k odstoupení

Prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro server Blesk.cz v Lánech vyjádřil k výsledkům voleb. Moderá…