Bulvár hlásá: Petra Paroubková má nový kšeft, stala se z ní vydavatelka

28. 6. 2011 9:10

Bulvární deník Blesk se naváží do manželky expremiéra a exšéfa ČSSD Jiřího Paroubka. Petra Paroubková totiž založila vydavatelskou společnost Columbus Holdings a je partnerkou ve vydavatelství s Martinem Feldekem. Právě on ale vydal její knihu V botičkách od Diora. Jenže Blesk její nové angažmá pojímá poněkud útočným způsobem. Táže se totiž, zda snad chce Paroubková zbohatnout na spisech svého manžela.

Bulvár hlásá: Petra Paroubková má nový kšeft, stala se z ní vydavatelka
Socialistka Paroubková: Je z ní kapitalistka, hlásá do světa titulek bulvárního deníku. Podle něj nové podnikání Paroubkové bylo ale střežené tajemství. „Expremiér a exšéf ČSSD Jiří Paroubek sice opakovaně naznačil, že jeho žena má jakýsi podnikatelský záměr, nikdy však neřekl více," podotýká k její nové profesi deník.

Firma, v níž je Paroubková většinovým vlastníkem - vlastní 60 procent - byla do obchodního rejstříku zapsána teprve před dvěma týdny. „Ano, je to její nová aktivita," potvrdil v pondělí pro Blesk Paroubek a naznačil, že skutečně v případě jeho ženy půjde o vydavatelskou činnost.

Paroubková pak na ten samý dotaz odvětila také velmi stručně: „Je pravda, že jsem se stala partnerem ve vydavatelství." Jeden z pracovníků vydavatelství Columbus pak zmínil, že Feldek je momentálně na dovolené v Americe a tak se nemůže k podnikatelskému záměru vyjádřit.

Blesk navíc podotýká, že Feldek se s Paroubkovou blíže seznámil, když chystali k vydání její knihu V botičkách od Diora. Jenže právě tato kniha byla pod palbou kritiky.

„Je to spíš taková poezie, takže to hodnotit jako prózu je hloupost i když já osobně nijak zvlášť mezi prózou a poezií nerozlišuji," hájil však dílo Feldek.

Podle zjištění deníku prý Feldek vydává mnoho rozličných titulů: Od Atlasu hub až po právnické historky sepsané nechvalně proslulým exděkanem plzeňských práv Milanem Kindlem.

Čtěte také:

Reakce na knihu:
Už taky o Ústavním soudu píše Paroubková. Šéf kontruje Zemanem
Tvrdík šel do otáček: Paroubková v knize lže, jako když tiskne 
Paroubková si vymýšlí. Na jednohubky zvána nebyla, rozpálil se kníže

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: olb

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Erik Best: Sobotka jde do háje, ale tohle ještě stihl slíbit EU. A je to vážné. A zůstane to po něm

14:20 Erik Best: Sobotka jde do háje, ale tohle ještě stihl slíbit EU. A je to vážné. A zůstane to po něm

Americký novinář Erik Best na svém webu hodnotí situaci Andreje Babiše (ANO), ale také situaci v ČSS…