Bulvár píše o Grossových dcerách. Vydělávají prý desetitisíce

20. 4. 2014 20:15

Dcery bývalého premiéra Stanislava Grosse vydělávají na svůj věk slušnou výplatu. Hraním v divadlech si vydělávají desetitisíce korun a otec je podporuje. I když je bývalý předseda ČSSD vážně nemocný, na jejich představení chodí.

Bulvár píše o Grossových dcerách. Vydělávají prý desetitisíce
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ex-premiér Stanislav Gross

Stanislav Gross je sice nemocný, ale během týdne zašel podle serveru Blesk.cz hned na dvě premiéry svých dcer. Problémy s páteří mu sice nedovolují dcerám zatleskat, neboť má bezvládnou pravou ruku většinou položenou v klíně, ale na představení nadále chodí.

„Prožíváme to s nimi. Jsem nadšený, že je to baví. Nikdy bychom je nenutili dělat něco, co nechtějí. Jsme pyšní rodiče,“ řekl bulváru sám Gross.

Jedenáctiletá Natálie a patnáctiletá Denisa si na konci června odnesly za své muzikálové role desítky tisíc. Natálie si za muzikály Marie Antoinetta – Královna Francie a Adam a Eva odnese na konci června skoro 50 tisíc korun, Denisa působí pouze v první jmenované hře jako tanečnice, ale přijde si přibližně na polovinu.

Bývalý politik je na své dcery pyšný, ale také pečlivý. „Dohání školu tak, že když má Natálka volno o víkendu, má doučování. Pro obě je to složité, učí se, když mají ostatní volno,“ řekl bulváru Gross.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pan

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

11:11 Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

Šéf SPD Tomio Okamura předstoupil před novináře, aby představil svého stranického kolegu a nominanta…