Bývalý lidovecký poslanec obdržel pamětní medaili za zásluhy na Velehradě

05.07.2012 16:28 | Zprávy

Někdejší přední lidovecký politik Bohumil Svoboda obdržel na Dnech dobré vůle ve Velehradě čestnou medaili od České biskupské konference.

Bývalý lidovecký poslanec obdržel pamětní medaili za zásluhy na Velehradě
Foto: KDU-ČSL
Popisek: Logo KDU-ČSL

Bohumil Svoboda byl prvním místopředsedou KDU – ČSL po listopadu 1989, o obrodu strany ale usiloval už před revolučními změnami. Za svou práci se dnes dočkal ocenění na Dnech dobré vůle ve Velehradě. Lidovci o této poctě informují v tiskové zprávě zaslané servetu ParlamentníListy.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dotace

Jestli někomu byly dotace vyplaceny neoprávněně, neměl by za to nést také ten, kdo vyplacení schválil odpovědnost? Proč tohle nikdo neřeší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

21:25 Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) a ministr zahraničí Jan Lipavský (nestr.) v rozhovoru na You…