Čtenář citoval Janě Volfové z "pamfletu zvaného Korán" o zvrácených zvyklostech. Zde je odpověď

29. 1. 2016 17:55

Z PROFILŮ Místopředsedkyně Bloku proti islámu Jana Wolfová odpověděla na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Bez reakce nezůstal ani dotaz týkající se holení intimních dámských partií. I to nám prý vnucuje islám, navíc od devadesátých let minulého století. Myslí si to alespoň jeden ze čtenářů.

Čtenář citoval Janě Volfové z "pamfletu zvaného Korán" o zvrácených zvyklostech. Zde je odpověď
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Martin Konvička a Jana Volfová na tiskové konferenci k Bloku proti islámu.

„Někde jsem četl, že hnutí zvané islám nutí ve svém pamfletu zvaném Korán všechny lidi ženského pohlaví se holit – VŠUDE. Jsem už starší občan, ale v této věci mám přehled a co jsem na internetu a nejen tam nalezl, jen potvrzuje mé teze, že islamizace internetu začala už v letech 90. a JE TO OHAVNOST. Pevně věřím, že vy takovéto praktiky mohamedánské sama nepraktikujete, jak se píše v pamfletu zvaném Korán. Moc vás prosím Paní Volfová, abyste touto cestou apelovala na další ženy ve vaší straně, aby od těchto praktik mohamedánských, zvrácených upustily,“ žádal čtenář Jaroslav Hanouch.

Další dotazy najdete zde.

Ačkoli paní Volfová nechtěla dotaz vynechat, z počátku prý nevěděla, jak se k němu postavit. Nakonec panu Hanouchovi napsala, že otázku holení intimních partií žen neřeší a ani řešit nebude. Je na každém občanovi, jak naloží se svým tělem, jsme svobodná země.  

Další občan chtěl vědět, zda se Janě Volfové zdá přijatelné, aby na českých vysokých školách učili lidé typu Milana Kohouta, pokud je schopen mluvit veřejně o „lízání prdelních děr“.

„Ne. Už dlouho si nemyslím, že pan Kohout by měl kohokoliv cokoliv učit. Už od jeho extempore v Polsku s kropenkou se svěcenou vodou. To mě urazilo velmi osobně. Tenhle blázen by měl být v ochranné vestě v nějakém ústavu, a ne učit naše děti na vysoké škole,“ konstatovala dáma.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Václav Havel to sliboval, ale po zvolení už zapomněl. I jeho následovníci. A tak to připomínáme! Okamura přivezl lidem do Opavy něco ukázat

19:16 Václav Havel to sliboval, ale po zvolení už zapomněl. I jeho následovníci. A tak to připomínáme! Okamura přivezl lidem do Opavy něco ukázat

REPORTÁŽ „Ti, co založili fabriky před první světovou válkou, se musí v hrobech obracet, co jim z to…