Děsivé VIDEO ze silvestrovského Bruselu: Bezpečnostní složky střežily město před teroristy, něco jiného ale neuhlídaly

2. 1. 2016 16:55

I když byl na silvestra v Bruselu zakázán ohňostroj a celé město bylo v obavě před teroristickými útoky v obležení bezpečnostních složek, stalo se tam něco, co jen náhodou nikoho nepřipravilo o život. O případu píše server Echo 24.

Děsivé VIDEO ze silvestrovského Bruselu: Bezpečnostní složky střežily město před teroristy, něco jiného ale neuhlídaly
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Bruselu plynou z toho, že zde sídlí europarlament, nemalé příjmy

Jednalo se o počínání skupiny bruselských teenagerů, kteří shodili auto ze schodů přímo na nástupiště tamního metra. Mladíci, kteří se očividně dobře bavili, jen zázrakem nikoho nezabili.

Video, které celý incident zachycuje, se na síti objevilo už na silvestra ve večerních hodinách. Je na něm vidět skupina mladíků, která svrhne malé auto zelené barvy ze schodů v bruselské stanici metra Clemenceau. Auto, které na podestách několikrát „vystřelí“ do vzduchu, se zastaví až na nástupišti. Po cestě jen těsně mine několik cestujících, kteří zrovna vyjíždí ze stanice po eskalátoru.

Belgická stanice VRT k tomu dodala, že tamní policie v souvislosti s incidentem zadržela jednoho mladého muže, kterého nyní vyšetřuje.

Záznam, který celou událost zachycuje, se záhy začal šířit po síti a do sobotního odpoledne získal téměř 400 tisíc zhlédnutí. Lidé v komentářích bruselským teenagerům vytýkali zejména to, že pro vlastní pobavení málem zabili několik nevinných lidí.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

21:58 Ovčáček se dopálil při rozhovoru v televizi: Pražští novináři jsou úplně mimo. Pohrdají lidmi, kteří přijdou na náměstí za Zemanem. Zesměšňují jejich dotazy!

V pondělním pořadu Pražská kavárna přivítal moderátor a mediální analytik Petr Žantovský tiskového m…