Frajer Putin. Zařídil mír v Sýrii a ještě se o něj podělil z Obamou, rozplývá se Jiří Vyvadil

23. 2. 2016 21:58

Podle zakladatele Přátel Ruska v České republice Jiřího Vyvadila je pán Kremlu Vladimir Putin skutečný frajer. Proč? Protože prý zachraňuje kůži prezidenta USA i navzdory tomu, že se v minulých letech z Washingtonu dočkal jen kritiky.

Frajer Putin. Zařídil mír v Sýrii a ještě se o něj podělil z Obamou, rozplývá se Jiří Vyvadil
Foto: Archiv JV
Popisek: Advokát Jiří Vyvadil

„Putinovi věří, či se jej naopak obávají všichni lídři západního světa a věří mu samozřejmě miliardy lidí na světě. Je prostě symbolem protiamerického protestu, a to vždy bylo a je obrovskou motivací. Obamovi, kromě našeho Sobotky a jeho poradců, nevěří už na světě nikdo. V USA už je dnes člověkem minulosti. Nikdo neuměl tak skvěle mluvit jako Barack Obama a snad nikdo nezanechal svou zemi tak psychicky rozvrácenou a nejednotnou jako on,“ píše Vyvadil.

Celý text najdete zde.

Ačkoli je na tom Obama podle autora takto špatně, ruský prezident Putin mu pomáhá, když spolu uzavřou dohodu o příměří v Sýrii. Ukazuje se, že osa Moskva – Washington dokáže udržet svět v klidu. Dohoda o Sýrii je tedy dohodou průlomovou, neboť pomůže udržet na Zemi mír.

A pokud se příštím šéfem Bílého domu stane Donald Trump, který kritizuje rodinu Bushových i Obamu za nesmyslné kroky v zahraniční politice, svět prý může začít slavit. „... tandem Putin – Trump bude boží,“ uzavírá Vyvadil.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mladej Klaus je zmetek. Léčí si komplexy z toho, jak se nepovedl jak on, tak jeho tatínek. Bude nás srát úplně stejně, přikuluje občan Jakub Pitron

13:05 Mladej Klaus je zmetek. Léčí si komplexy z toho, jak se nepovedl jak on, tak jeho tatínek. Bude nás srát úplně stejně, přikuluje občan Jakub Pitron

Poté, co se občanský aktivista Jakub Pitron strefil na svém facebookovém profilu do experta na škols…