Hnusné VIDEO z Moskvy: Žena v hidžábu drží v ruce uřízlou dětskou hlavičku a křičí: Odpálím se!

29. 2. 2016 13:31

Moskevská policie dnes zadržela v hidžábu oděnou ženu, která v ruce držela hlavu malého dítěte. Žena údajně prohlašovala, že se odpálí. Podle policejních zpráv však byla pod vlivem omamných látek. V současnosti je na psychiatrickém vyšetření. Informaci přinesl mimo jiné server televize BBC.

Hnusné VIDEO z Moskvy: Žena v hidžábu drží v ruce uřízlou dětskou hlavičku a křičí: Odpálím se!
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Chrám Vasila Blaženého

V Moskvě u stanice metra Okťabrskoje pole se dnes procházela černě oděná žena, která v ruce měla hlavu malého dítěte. Vykřikovala, že je teroristka a že se odpálí. Po chvíli ji policie zadržela a odvezla na vyšetření.

Na internetu se již objevilo několik videí, na kterých je vidět žena s taškou, jak zvěstuje zkázu. „Konec světa přichází... Jsem vaše smrt,“ křičí žena na videu. „Nenávidím demokracii. Jsem terorista.“ Také provolává, že je sebevražedná atentátnice.

Ve chvíli, kdy na místo dorazila policie, vytáhla žena hlavu dítěte z tašky a začala se jí ohánět kolem sebe.

Policie zjistila, že žena, která pracovala jako chůva, zavraždila svoji čtyřletou svěřenkyni, uřízla jí hlavu a podpálila byt. Poté vyrazila na nedalekou stanici metra, kde ji později zadržela policie. 

Ruské ministerstvo vnitra vydalo prohlášení, ve kterém potvrdilo celou událost. Pachatelkou je devětatřicetiletá žena z Uzbekistánu. Ta údajně počkala, až rodina opustí byt a poté zabila jejich nejmladší dceru. Byt zapálila, zřejmě aby zahladila stopy. Důvody jejího činu se však snaží policie zjistit.

Ta případ nešetří jako teroristický útok, žena byla údajně po vlivem omamných látek.

Matku dítěte odvezli v bezvědomí do nemocnice krátce poté, co se o události dověděla.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Šílený televizní lynč na prezidenta Zemana. Takáč hostům přímo diktoval, co mají říci. A ještě Petr Žantovský objevil něco zajímavého o řádící Monice Pajerové

8:07 Šílený televizní lynč na prezidenta Zemana. Takáč hostům přímo diktoval, co mají říci. A ještě Petr Žantovský objevil něco zajímavého o řádící Monice Pajerové

TÝDEN V MÉDIÍCH Šílený televizní lynč prezidenta Miloše Zemana jako důsledek článku o roce 1968 na r…