Hrozí falšování voleb, udeřil Konvička. Jeho konkurent se podělil o zlou zkušenost ze Slovenska

15. 3. 2016 8:31

Na čtyři desítky lidí přišly v Kolíně na besedu Bloku proti islámu, jejímž hlavním řečníkem byl jeho šéf Martin Konvička. Kromě nebezpečí islamizace poukázal i na možnost, že budou falšovány volby. Informoval o tom regionální server Kolínský týdeník Pres. Mluvčí konkurenční strany Patrioti Daniel Rovný se na sociální síti svěřil s příhodou, kterou zažil na povolebním Slovensku.

Hrozí falšování voleb, udeřil Konvička. Jeho konkurent se podělil o zlou zkušenost ze Slovenska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda Bloku proti islámu Martin Konvička

Anketa

Jste pro umožnění adopcí dětí homosexuálům?

14%
86%
hlasovalo: 4446 lidí

Důvod, proč lidé, kteří neměli politické ambice, nyní objíždějí česká města a chtějí uspět za půl roku u voleb, je zřejmý. „Evropa, o které jsme snili, je pryč. Budeme sledovat vývoj a čekat, až to přijde k nám?“ vysvětlil svůj názor Konvička. Doprošování ve sněmovně podle něj není efektivní.

Konvička se rozhodně nebojí

Úsvit s podporou Bloku proti islámu půjdou za půl roku společně do krajských voleb. „Situace houstne a bude se falšovat ve volbách,“ obává se dalšího vývoje Konvička. Redaktorovi serveru nepřišel Konvička při osobním setkání příliš charismatický. Na druhou stranu uvedl, že se „rozhodně nebojí“.

Asi čtyřicet lidí, kteří se na besedě v Kolíně sešli, patřilo vesměs k odpůrcům islamizace. Večer byl pojatý jako blok otázek a odpovědí. Těm se velmi často tleskalo.

K mezinárodní situaci Konvička mimo jiné uvedl toto: „Pokud si myslíte, že islám hlásá: Obsaďte svět, a vynechejte přitom Českou republiku a Slovensko...“ Jeho slova zanikla ve smíchu přítomných.

Z jeho slov nepřímo vyplynulo, že jsme ve zlomovém pásmu a může to dopadnout všelijak: „Máme štěstí, že sousedíme s Polskem, Slovenskem a Maďarskem. Půjdeme do propasti s Německem, nebo půjdeme se státy Visegrádské čtyřky?“

Kritické jsou také hranice s Německem

Sociolog Petr Hampl, který je tvůrcem politického programu Bloku, naznačil, jaké jsou jeho krátkodobé vize. Prioritou je podle něj zavřít hranice nebo se k tomu alespoň připravit. Kritický je přitom nejen jih naší země, ale i hranice s Německem. Dále by rád změnil poměry v muslimské komunitě v ČR, která roste a stává se radikálnější. „Pokud vyhrajeme, nebude žádné šíření a propagace islámu,“ řekl přímo.

Mluvčí Bloku David Štěpán při debatě kritizoval Českou televizi, která jednostranně nadržuje multikulturalismu.

Na setkání řada lidí podepsala petici za ochranu státních hranic, každý zdarma dostal publikaci amerického vědce Billa Warnera „Šaría pro nemuslimy“ a únorové vydání Národních listů.

Jak Rovný vyděsil slovenské lesbičky

Mluvčí strany Patrioti, která je konkurentem Bloku proti islámu, Daniel Rovný, se zase na sociální síti svěřil se zajímavou příhodou ze Štrbského plesa ve Vysokých Tatrách. Nejprve na vysvětlenou uvedl, že než odjel do Tater, manželka mu ostříhala poslední zbytky vlasů. „Bylo to dle mne lepší než po stranách vzpomínat na časy, kdy jsem měl vlasy,“ svěřil se. Autem pak přijel na Štrbské pleso do restaurace Toliar, kde prý dobře vaří. „Cestou tam můj tříletý syn usnul, a to tak, že byl neprobuditelný. Hlad je hlad, a tak jsem ho vzal do náruče a vešel s ním do restaurace. Na sobě jsem měl mikinu Thor Steinar a na hlavě kapuci, protože byla zima. Sedl jsem si k nejzapadlejšímu stolu, aby syn měl klid na spánek. Sundal jsem si kapuci. Naproti u stolu seděly dvě slečny. Jak jsem si sundal kapuci, tak jedna vyjekla: ‚Boha jeho mária, kotlebovec!‘ A druhá: „Áno, máš pravdu, fašista.“ A pokračovala první: „Áno, fašista aj nacista!!!“ Protože blbě vidím do dálky a brýle jsem měl v autě, začal jsem ostřit oči k jejich stolu. V tom ta první: „Já sa bojím, on na nás tak zlo pozerá, fašista nás chce zabiť, oni nenávidí gayov a leseb, utekajme, drahúšik.“ Druhá začala vřeštět, vzaly své talíře a s pištěním utekly do druhé části restaurace k baru,“ popsal Rovný příhodu ze slovenské restaurace a připojil k tomu tento dovětek: „Tak to je asi první reálný výsledek slovenských voleb. Mainstreamová média vyluxovala některým lidem mozky.“

Celý text příspěvku Daniela Rovného na jeho facebookovém profilu:

Příběh ze Štrbského plesa. Jak jsem zkazil lesbičkám večeři.

Než jsem jel do Tater tak mne manželka ostříhala zbytky vlasů do nuly. Bylo to dle mne lepší než po stranách vzpomínat na časy kdy jsem měl vlasy. Dnes jsem jel autem na Štrbské pleso do restaurace Toliar kam jezdím na dobré jídlo. Cestou tam můj tříletý syn usnul a to tak, že byl neprobuditelný. Hlad je hlad a tak jsem ho vzal do náruče a vešel s ním do restaurace. Na sobě jsemm mikinu Thor Steinar a na hlavě kapuci, protože byla zima. Sedl jsem si k nejzpadlejšímu stolu, aby syn měl klid na spánek. Sundal jsem si kapuci. Naproti u stolu seděli dvě slečny. Jak jsem si sundal kapuci tak jedna vyjekla: boha jeho mária, kotlebovec a druhá áno máš pravdu fašista a pokračovala první áno fašista aj nacista!!! Protože blbě vidím do dálky a brýle jsem měl v autě začal ostřit oči k jejich stolu. V tom ta první: já sa bojím, on na nás tak zlo pozerá, fašista nás chce zabiť, oni nenávidí gayov a leseb, uťekajme drahůšik...druhá začala vřeštět, vzali své talíře a s pištením utekli do druhé části restaurace k baru.

Tak to je asi první reálný výsledek slovenských voleb. Mainstreamová média vyluxovala některým lidem mozky..

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

17:51 Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

Mezi prvními řečníky na Koncertu pro budoucnost na pražském Václavském náměstí byl u příležitosti vý…