JXD: My víme, že VV jsou debilové. Kalousek je asi sociálně tupý

6. 4. 2012 12:55

Jiří X. Doležal si ve svém komentáři pro Reflex dělá legraci z otázky ministra financí Miroslava Kalouska, který se měl ptát Kristýny Kočí, zda jsou ve Věcech veřejných všichni debilové. Podle Doležala to ukazuje, že Kalousek je slepý a hluchý.

JXD: My víme, že VV jsou debilové. Kalousek je asi sociálně tupý
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Ministr financí Miroslav Kalousek v České televizi

„Podle Kristýny Kočí, jež mluví vždycky pravdu, se v průběhu minulého roku setkala u popelníku, kde kouřil, s ministrem financí Miroslavem Kalouskem. A pan ministr se jí podle jejích slov zeptal, zda ve Věcech veřejných jsou opravdu všichni debilové,“ shrnuje JXD.

Taková tupost je na pováženou

Podle komentátora podobný dotaz znamená, že ministr je krátkozraký a hluchý, nebo jedině sociálně tupý. Jinak si Doležal podobný dotaz vysvětlit nedokáže. A sociální tupost je podle něj u ministra opravdu na pováženou.

„Jinými slovy: K čemu je ministr, když se musí ptát na to, co je dávno každému, kdo sebeméně sleduje vývoj strany Věci veřejné, dávno jasné?“ ptá se autor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agrofert nechal zlikvidovat firmu? Získali jsme zcela nový pohled na věc v souvislosti s vaší bývalou prací, paní Slonková

15:50 Agrofert nechal zlikvidovat firmu? Získali jsme zcela nový pohled na věc v souvislosti s vaší bývalou prací, paní Slonková

Novinářské duo Slonková a Kubík se v posledním díle svého investigativního pořadu Zvláštní vyšetřová…