Jsem z toho úplně šokovaný, uvedl dnes Roman Janoušek

19. 6. 2013 14:14

Lobbista Roman Janoušek se vrátil do České republiky a zjišťuje stav věcí. V reakci pro deník Právo poznamenal, že není příliš moudrý z informací, které zatím vypluly na povrch. Důrazně odmítá, že by mu patřilo přibližně 150 milionů korun, které zabavila policie při své razii.

Jsem z toho úplně šokovaný, uvedl dnes Roman Janoušek
Foto: repro YouTube.com
Popisek: Roman Janoušek

„Vzali mojí ženě nějaké drobnosti. Že mě hrozně štve, že mi někdo chodil po domě, to samozřejmě ano, to by štvalo každého, nicméně já teď musím zjistit ty důvody. Protože to, co bylo v té zprávě, to mi připadá jako nějaké sci-fi šesté generace,“ řekl Právu Janoušek.

Spekulace o tom, že mu snad patří 150 milionů korun, které má teď v držení policie, kategoricky odmítá. Rozhodně mu prý nepatřilo ani zabavené zlato. Policie se přitom podle informací MF Dnes domnívala, že je jeho. Dodejme, že lobbisté Ivo Rittig a Roman Janoušek zatím nebyli policií z ničeho obviněni.

Ve vyjádření pro server Lidovky.cz poznamenal, že je z aktuálního dění v šoku. "Já jsem z toho úplně šokovaný. Musím říct, že jsem na tu věc ještě nezískal žádný osobní pohled," prohlašuje Janoušek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Přijel jsem minulý pátek do Malmö a přímo na náměstí tam zrovna někoho zavraždili. Vláda to ví, ale nikdy nepřizná. Britský novinář dává za pravdu Trumpovi

19:59 Přijel jsem minulý pátek do Malmö a přímo na náměstí tam zrovna někoho zavraždili. Vláda to ví, ale nikdy nepřizná. Britský novinář dává za pravdu Trumpovi

Fraser Nelson z britského konzervativního deníku The Telegraph tvrdí, že Donald Trump má stran nezvl…