Jsem zhnusen! Europoslanec Zdechovský píše o uprchlících a médiích

10. 1. 2016 14:30

Z PROFILŮ Europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné napsal, že je zhnusen počínáním německých médií z posledních dní. Zdůraznil také, že je mu odporné chování všech zvrhlíků bez ohledu na to, zda jde o muslimy či stoupence jiné víry.

Jsem zhnusen! Europoslanec Zdechovský píše o uprchlících a médiích
Foto: Mgr. Tomáš Zdechovský
Popisek: Mgr. Tomáš Zdechovský

„Egyptský politolog spojuje islám se sexuálním násilím. Tak proč o tom mlčíte a nevede se v EU a s muslimskými zeměmi o tom diskuse?“ ptal se čtenář vystupující pod přezdívkou Hranostaj. Zdechovský odvětil, že považuje za odporné jakékoli násilí bez ohledu na to, s jakým náboženstvím může být spojováno. „Všichni podobní zvrhlíci jsou mi odporní,“ zdůraznil.

Tomáš Zdechovský

  • KDU-ČSL
  • Poláci vyhlásili boj stočeným tachometrům. A co Češi???
  • europoslanec

Čtenář „Tarot“ se ale podivoval nad tím, že je v Evropě zřejmě něco špatného, když ilegální uprchlíci mohou znásilňovat německé ženy, zatímco na příznivce hnutí Pegida, které se vymezuje proti uprchlíkům, jsou policií použita vodní děla.

„Vy znáte podrobnosti zákroku proti Pegidě?“ ptal se Zdechovský. „Jinak nebudu obhajovat laxnost německé policie v případě silvestrovských oslav a útoků na ženy. Osobně jsem z jejich postupu i z chování německých médií naprosto zhnusen,“  doplnil. To, že příchod tolika mladých mužů do EU přinese problémy, museli vidět všichni rozumní lidé. Jenže ti, kteří na to upozorňovali, byli nálepkováni jako xenofobové, což je jednoznačně špatně. Teď jsou najednou všichni překvapení.  

Další odpovědi europoslance naleznete zde.

Navzdory tomu, že je tak kritický k situaci, která v Německu je, se domnívá, že by naše případné vystoupení z EU nic neřešilo. Faktem navíc je, že do České republiky uprchlíci opravdu nechtějí. Devadesát procent z nich má namířeno do Německa, Švédska a Velké Británie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

"Ruský špion", který kul pikle s europoslancem Štětinou a prezidentem Zemanem. Nyní promluvil pro PL

4:42 "Ruský špion", který kul pikle s europoslancem Štětinou a prezidentem Zemanem. Nyní promluvil pro PL

PŘÍBĚH Cizí špion, donašeč Kremlu. Tím se pro většinu českých médií stal známý ruský novinář Vladimi…