Na počátku 90. let získal Uhde pocit, že krize je na dlouho zažehnána a bude dlouho klid. Ukázalo se však, že se pletl. Vždyť v 90. letech doutnal konflikt mezi demokratickým Izraelem a arabskými státy. Hostu se zdá, že si žijeme poměrně dobře, že žijeme v relativním bezpečí a relativním dostatku, ale uznává, že to jiní lidé mohou vidět jinak.
„Já to velice oceňuji, ale zároveň si uvědomuji, že v tom nemusím být reprezentantem většiny lidí. V 90. letech nastaly dobré časy pro kamarády svobody. Ti se cítili jako ryba ve vodě. Ale jsou také lidé, kteří hledají spíše jistoty, že neztratí práci,“ zaznělo z úst Uhdeho.
Jsou to lidé, kteří stojí především o klid, o práci a přejí si, aby je nikdo neobtěžoval. Nedívají se ani na zprávy, neboť mají pocit, že mají dost konfliktů v zaměstnání. Milan Uhde se na tyto lidi prý nedokáže zlobit a je mu líto, že jsou často přehlíženi.
„Když jsem poslouchal předvolební projevy kandidátky Clintonové, tak se mi zdálo, že se po nich svezla, že je dokonce nazvala hlupáky, což bylo velmi nešťastné,“ posteskl si.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mp