Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…

8. 11. 2015 21:01

Babišův poslanec Martin Komárek (ANO) se v Press klubu na Frekvenci 1 opakovaně zmínil o bývalé kolegyni z předsednictva a někdejší místopředsedkyni hnutí ANO Radmile Kleslové. Komárek řekl, že Kleslová zřejmě zapomněla, že už není v sociální demokracii, ale v hnutí, které má vyšší morální nároky. Narážel tak na skutečnost, že starostka Prahy 10 seděla ve dvou orgánech pražských společností, které nakonec sama opustila.

Martin Komárek hovořil v rádiu o Radmile Kleslové. Zavolali jsme jí…
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radmila Kleslová a Adriana Krnáčová na sněmu hnutí ANO

„Já jsem členem týmu, který považuji za dobrý, za vítězný, a nezbývá mi než plakat, když si střílíme vlastní góly, ale pořád si jich střílíme méně než jiné politické strany," konstatoval. Pokud jde o Radmilu Kleslovou, tak je to prý schopná politička, ale nepochopila, že už nemůže dělat to, co dělala ještě v barvách (ČSSD). „My prostě máme vyšší morální nároky,“ prohlásil Komárek. Měla podle něj sice legální smlouvy, takže nešlo o žádnou korupci, ale je to v rozporu s morálními pravidly hnutí ANO. „Doufám, že se dokážeme poučit a dokážeme to řešit,“ uzavřel Komárek.

ParlamentníListy.cz po těchto slovech požádaly Radmilu Kleslovou o komentář. Ta Komárkova slova v rádiu neslyšela a byla pro ni evidentně překvapivá. „Já jsem na svou minulost v ČSSD nezapomněla," uvedla výrazná tvář hnutí pro naši redakci.

„Ale je to zřejmě pan Komárek, kdo zapomněl na své členství v KSČ a rovněž tak na svou předlistopadovou publicistickou činnost," uzavřela. „Tak bych ho na příště poprosila, aby se k mé osobě zrovna on už více nevyjadřoval,“ dodala pro ParlamentníListy.cz.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Prezident Zeman vyrazil se sportovními hvězdami mezi děti. Po historce se zlomeninou jim doporučil jediný sport, kde se nefauluje

18:38 VIDEO Prezident Zeman vyrazil se sportovními hvězdami mezi děti. Po historce se zlomeninou jim doporučil jediný sport, kde se nefauluje

REPORTÁŽ (FOTO, VIDEO UVNITŘ) „Jsem sportovní antitalent, při fotbalu jsem si zlomil nohu.“ Preziden…