Masturbovali ve vířivce. Vyhazovači je vyhazují. A jsou čím dál radikálnější. Z Německa o uprchlících

25. 1. 2016 12:05

V německém přístavním městě Hamburk chtějí vzít do svých rukou bezpečnost vyhazovači. Tvrdí, že běženci kazí městu image. Píše to mimo jiné server Aktuálně.cz.

Masturbovali ve vířivce. Vyhazovači je vyhazují. A jsou čím dál radikálnější. Z Německa o uprchlících
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Hamburská policie se nyní snaží působit tak, aby se ve městě neopakovaly útoky, jako o silvestrovské noci. To zde bylo napadeno více než 300 žen. Ulici neřesti, Reeperbahn, nyní nově hlídá každý pátek a sobotu 120 policistů a také bezpečnostní agentury. Nesmí se sem také nosit zbraně ani skleněné lahve – a to mezi páteční a víkendovou 22. hodinou večerní a 6. ranní. Používá se i kamerové sledování. 

Do nočních barů leckdy cizinci vůbec nesmí. Provozovatelé klubů totiž tvrdí, že jim běženci kazí obchody. 

Původní text ZDE.

Kromě Hamburku mají strach i Berlíňané. V německé metropoli se podle ČTK množí islámští radikálové, takzvaní salafisté. Za posledních pět let se měl jejich počet zdvojnásobit na 680. Podle Bernda Palendy ze Spolkového úřadu pro ochranu ústavy je Berlín jedním z hlavních působišť salafistů v Německu. 

A problém se v minulých dnech řešil i v historických lázních Johannisbad v Zwickau. Byli zde zadrženi běženci, kteří byli přistiženi, jak masturbují přímo ve vířivce. „Do německých historických lázní již noha běžence nevkročí,“ zareagovalo vedení. Běženci kromě masturbace také obtěžovali ženy v sauně. A obtěžování, pokusy o znásilnění i masturbace hlásí i další místní lázně, například v Mnichově osahávali tři syrští chlapci dvě školačky.

Původní text ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 183 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Zemanův Kmoníček přednášel o Sýrii. Tyto informace vám v ČT neřeknou a v novinách nenapíšou, ale udělejte si k tomu kafe

18:54 Zemanův Kmoníček přednášel o Sýrii. Tyto informace vám v ČT neřeknou a v novinách nenapíšou, ale udělejte si k tomu kafe

OČIMA EXPERTA Pro ženevská jednání mezi syrskou opozicí a vládou Bašára Asada je klíčové, jak se doh…