Matěj Hollan: Řeknu vám jednu nepříjemnou věc, o které média mlčí

22. 2. 2016 13:46

Občanský aktivista a zastupitel města Brna Matěj Hollan (Žít Brno) se na svém facebookovém profilu vyjádřil k muslimům a Čechům. A servítky si rozhodně nebral.

Matěj Hollan: Řeknu vám jednu nepříjemnou věc, o které média mlčí
Foto: David Daniel
Popisek: Náměstek brněnského primátora Matěj Hollan

Hollan ve svém textu upozornil na dvojí metr, který je dle něj uplatňován na muslimy a Čechy. „Když muslim pronese v mešitě nenávistný projev, kde mluví o potřebě džihádu, jsou toho po zásluze plná média a videa kolují internetem ještě několik let. Když však tato zvěrstva pronášejí slušní Češi – a jsou jich ne desítky, ale desítky tisíc – nesmí se ani ceknout!“ poznamenává.

Pozastavuje se tak nad posíláním muslimů do koncentráku, mletí je na masokostní moučku či vyzývání k likvidaci těch, kteří je zlikvidovat nechtějí. „To se jen tak přechází, to je asi podle našich médií v pořádku!“ pozastavuje se nad chováním médií. 

„Takže přátelé, buď jsou výzvy k likvidaci svobodou slova a každý, nejen ‚my‘, si může říkat, co chce, nebo to jsou trestné činy. Pokud nechceme politiku dvojího metru, začněte u sebe,“ uzavřel.

Celý příspěvek Matěje Hollana:

Řeknu vám jednu nepříjemnou věc, o které média mlčí. Pokud ni někdo nevěřil, tak přísahám, že mluvím pravdu.Jde o dvojí metr, který je uplatňován na muslimy a Čechy. Když muslim pronese v mešitě nenávistný projev, kde mluví o potřebě džihádu, jsou toho po zásluze plná média a videa kolují internetem ještě několik let.Když však tato zvěrstva pronášejí slušní Češi - a jsou jich ne desítky, ale desítky tisíc - nesmí se ani ceknout! Posílat muslimy do koncentráku, mlít je na masokostní moučku, vyzývat k likvidaci těch, kteří je zlikvidovat nechtějí - to se jen tak přechází, to je asi podle našich médií v pořádku!Takže přátelé, buď jsou výzvy k likvidaci svobodou slova a každý, nejen "my", si může říkat, co chce, nebo to jsou trestné činy.Pokud nechceme politiku dvojího metru, začněte u sebe.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Havlisté, připravte si kapesníky. Lidé už vaše lži prohlédli. Jste dutí, hlásíte se k tomu, co už dávno odumřelo, vzkazuje Jiří Vyvadil

9:14 Havlisté, připravte si kapesníky. Lidé už vaše lži prohlédli. Jste dutí, hlásíte se k tomu, co už dávno odumřelo, vzkazuje Jiří Vyvadil

Někdejší senátor za ČSSD Jiří Vyvadil má za to, že ideály listopadu 1989 jsou mrtvé. Vyjma Pražanů p…