Matěj Stropnický je můj milenec, oznámil prý populární herec

17. 10. 2017 12:35

Předseda Zelených má údajně milence. Tvrdí to alespoň server Blesk.cz, který se odvolává na slova herce z dobře známého seriálu Ordinace v Růžové zahradě Daniela Krejčíka. Krejčík přesvědčuje veřejnost, že on a Stropnický jsou milenci. Matěji Stropnickému by prý tato informace mohla pomoct ve volbách.

Matěj Stropnický je můj milenec, oznámil prý populární herec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Matěj Stropnický

„Matěj je skvělej kluk, hrozně chytrej,“ vychvaluje do nebes svého údajného milence herec. „Jenom mě mrzí, že když jdeme spolu po ulici, tak nemůžu vzít Matěje ani za ruku...,“ posteskl si.

Matěj Stropnický si své soukromí přísně střeží a odmítá se ke svému osobnímu životu jakkoli vyjadřovat. Zvlášť ne před volbami. Serveru sdělil, že má hodně práce s volební kampaní. „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ napsal pouze.

Celý článek najdete zde.

Třiadvacetiletý herec Daniel Krejčík k tomu dodal, že Stropnického trápí, jak nízké preference Zelení mají, a prý váhá, zda zveřejnit informaci o svém homosexuálním vztahu. 

A co na to všechno Stropnický? „Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ sdělil Blesku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

11:11 Okamura na tiskovce seřval redaktorku ČT: Vy se ptáte na dezinformace, přitom ČT je jedním z nejvíce dezinformačních médií v zemi! To stačí

Šéf SPD Tomio Okamura předstoupil před novináře, aby představil svého stranického kolegu a nominanta…