Migrační plán doktora Macka. Možná jej prý prohlásí za xenofobní, náckovský a čecháčkovský

8. 1. 2016 10:46

Miroslav Macek si ve své tradiční glose rýpl do novinářky Lenky Rakušanové, která prohlásila, že silvestrovské útoky v Německu nikdo nečekal. Stačilo se přitom podívat na řadu textů na internetu, které svědčí o tom, že desetitisíce lidí přesně takový vývoj očekávaly. Jenže tito lidé byli označeni za xenofoby. Teď se snad všem otevřely oči a chtějí situaci řešit. Macek předkládá patřičný plán.

Migrační plán doktora Macka. Možná jej prý prohlásí za xenofobní, náckovský a čecháčkovský
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

„Za každou cenu jsme měli všechny imigranty okamžitě vracet silou a beze zbytku tam, odkud přišli, neboť v toku času bude cena za pořádek a bezpečnost v Evropě mnohonásobně vyšší. Druhou a třetí generaci imigrantů v evropských zemích pak zbavovat občanství za násilné trestné činy a po odsezení trestu je také expedovat do zemí původu. Jsem přesvědčen, že prevence by to byla vysoce účinná,“ konstatuje Macek.

Celou glosu naleznete zde

Pokud si německá policie stěžuje, že nemá dost lidí, které by mohla poslat do ulic, nechť je zřízena domobrana, která se o zajištění bezpečnosti postará tam, kam se policisté zrovna nedostanou. Jestliže něco takového evropské zákony neumožňují, je na čase, aby se tyto zákony změnily. Když se chce, všechno jde. A pokud by se do toho nechtělo třeba německé kancléřce Angele Merkelové, možná je na čase ji vyměnit.

A možná je na čase poslouchat ty tisíce lidí, kteří od počátku uprchlické krize varují před jejími možnými riziky. Varují před tím, že muslimy z Blízkého východu pravděpodobně nepůjde integrovat do evropské společnosti. „Obávám se ovšem, že naše další varování budou opět oslyšena jako xenofobní, náckovská, čecháčkovská, atd.,“ zlobí se Macek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 32 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Konec civilizace. Muslimové se množí, my chodíme za drahé peníze na kliniky. A Dienstbier s Marksovou... Kněz, Petr Hájek a mladý lidovec řádili u Jílkové

22:38 Konec civilizace. Muslimové se množí, my chodíme za drahé peníze na kliniky. A Dienstbier s Marksovou... Kněz, Petr Hájek a mladý lidovec řádili u Jílkové

Existují odhady, podle kterých bude už za dvacet let každé druhé dítě v Česku ze zkumavky. Mladý kře…