Ministr Herman si na vás našel čas i na Štědrý den. Tady jsou jeho odpovědi

24. 12. 2015 17:17

Z PROFILŮ Ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) se i na Štědrý den rozhodl odpovídat čtenářům ParlamentníchListů.cz na jejich dotazy.

Ministr Herman si na vás našel čas i na Štědrý den. Tady jsou jeho odpovědi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

„Izraelský profesor Šlomo Sand dokazuje, že stále více nasouvaný pojem židokřesťanství je nesmysl, že mnohem logičtější je pojem židoislám. Kdy se přejmenuje KDU-ČSL konečně na ŽDU-ČSL?“ ptá se čtenář a dodává, že pro Hermana jakožto duševního i tělesného židochazara bude jistě ŽDU příhodnější. „Je mi vás líto, že i o Vánocích jste plný hořkosti,“ zareagoval Herman a popřál čtenáři pěkné svátky a alespoň trochu radosti v srdci. 

  • Otázku i s odpovědí najdete ZDE

Další čtenář uvedl, že nedovede pochopit, jak je možné, že KDU-ČSL figuruje ve vládě tohoto zbytku Československa. „Vaše názory jsou přece mnohem blíže dnešním opozičním politickým stranám, jako je ODS či TOP 09, nebo i zeleným, či LESu. Nepřipadáte si dnes, ač většinou křesťané, jako politické prostitutky?“ ptá se čtenář. 

„Jako politická prostitutka si opravdu nepřipadám. Jsem přesvědčený, že role KDU-ČSL v současné vládě je důležitá,“ odpověděl Herman s vyjádřením pochopení, že jsou i zcela jiné názory na lidovecké vládní angažmá.

  • Otázku i s odpovědí najdete ZDE

Další čtenářka vyjádřila ministru Hermanovi jen poděkování za to, co pro nás všechny dělá. „Je málo politiků, které uznávám, a vy mezi ně patříte. Mrzí mě ta štvavá kampaň v podobě dotazů, které čelíte, ale jsem si jistá, že vás posílí a doufám, že neodradí i nadále zůstat svůj. Mějte pevné zdraví a klid v duši,“ napsala mu. 

„Děkuji za vaše slova podpory, kterých si vážím. Děkuji též za milé přání. Rád jej opětuji. I vám a vašim blízkým přeji pohodové Vánoce a vše nejlepší do nového roku 2016,“ odvětil Herman.

  • Otázku i s odpovědí najdete ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ocenění musí rozdávat vážený prezident, jinak jej znehodnocuje. Dnes je důstojnější to odmítnout. Byli jsme na demonstraci za Hermanova strýce Bradyho, který dorazil osobně

20:49 Ocenění musí rozdávat vážený prezident, jinak jej znehodnocuje. Dnes je důstojnější to odmítnout. Byli jsme na demonstraci za Hermanova strýce Bradyho, který dorazil osobně

REPORTÁŽ „Řeknu vám jednu věc, co mi na vás vadí. To, že nechodíte k volbám. Jde o demokracii,“ vytk…