Muslimská hvězda z show Prostřeno: Ne, ještě není konec. Ještě jeden ,,nášup"

21. 1. 2016 11:14

Mladá Ruska a praktikující muslimka Jekatěrina chtěla účastí v gastronomické reality show Prostřeno ukázat Čechům, že každý muslim není terorista. I když očekávala negativní reakce, množství urážek ji přece jenom překvapilo. Zašlo to dokonce tak daleko, že se necítí v bezpečí. V pořadu TV Prima Top Star magazín se svěřila, že uvažuje o koupi pepřového spreje.

Muslimská hvězda z show Prostřeno: Ne, ještě není konec. Ještě jeden ,,nášup"
Foto: repro TV Prima, tan
Popisek: Ekatěrina Novoselová v Prostřeno

Katka pochází z ruské Sibiře, ale v Čechách žije už léta. Rok a půl je vdaná za Syřana, pánského kadeřníka, a před třemi lety konvertovala k islámu. Do pořadu Prostřeno se dle svých slov přihlásila sama, protože jej sleduje dlouho. Chtěla ukázat své kuchařské umění, poznat nové lidi, získat nové zážitky a taky ukázat, že každý muslim není terorista.

Zatímco soutěžící z pořadu se stali jejími přáteli, mnohým divákům leží Katka vyloženě v žaludku. „Já jsem očekávala jak dobré, tak i hodně zlé komentáře. A ty lidi to dokázali,“ svěřila se včera v Top Star magazínu. „Někdo mě chtěl podříznout, uškrtit, znásilnit. Opravdu tam byly drsné komentáře,“ popsala, čemu aktuálně čelí.

Útoky se většinou odehrávají ve virtuální rovině, několik jich ale Katka zažila také v reálném světě. Někteří ji označovali za teroristku, podezřívali ji, že má u sebe výbušninu a vybízeli ji k sundání šátku. „Budu si asi muset pořídit pepřový sprej,“ uvedla v Top Star magazínu, kde také prozradila, co by udělala s výhrou z pořadu Prostřeno. Dopřála by manželovi výlet do Ruska za rodinou. Teď si ho totiž dovolit nemůže. „Manžel mě živí, ani nechce, abych chodila někam pracovat. Ale nezakazuje mi to,“ vysvětlila.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

 Vzhůru do hospod, na fotbal a na vesnické tancovačky! Zimola sepsal nový program ČSSD

18:51 Vzhůru do hospod, na fotbal a na vesnické tancovačky! Zimola sepsal nový program ČSSD

Vzhůru do hospod, na fotbal a na vesnické tancovačky! Exhejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola sepsal…