Nejblbější Čech Dienstbier, kreatura Šabatová. Předseda DSSS si nebral servítky

6. 2. 2016 15:47

Demonstrace proti islámu, která se koná dnes v Brně, přilákala i předsedu Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase, jehož strana mimo jiné shromáždění pořádá. A ten si rozhodně ve své řeči nebral servítky. Informovaly o tom Novinky.cz.

Nejblbější Čech Dienstbier, kreatura Šabatová. Předseda DSSS si nebral servítky
Foto: PL.cz
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Na brněnském náměstí Svobody se na demonstraci proti islámu sešlo zhruba 500 lidí. Kromě DSSS pořádají demonstraci také spolek Nechceme utečence v České republice či brněnská Národní demokracie. Cílem je upozornit na nebezpečí masově řízené migrace směrem do Evropy. 

„Narůstá počet migrantů a je tu nekontrolovaný pohyb osob. Nikdo s tím nic nedělá,“ uvedl Vandas ve své řeči při zahájení demonstrace v Brně. Podle něj vrcholní politici EU a čelní představitelé státu nevědí, co s tím dělat. „Chceme říct dost a upozornit na to, že jsou tu občané, kterým to není lhostejné a upozorňují na nebezpečí, jež tady je,“ dodal pro Českou tiskovou kancelář. 

Tomáš Vandas

  • DSSS
  • předseda DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci

Vandas dále uvedl, že je nutné říct stop migraci jako celku a uzavřít migrantům přístup na naše území. Zároveň je podle jeho názoru třeba nekompromisně deportovat všechny migranty, kteří přišli v posledních dvou letech. „Z 99 procent jsou to podle mě ekonomičtí migranti,“ uvedl.

A servítky s politiky si Vandas rozhodně nebral. Mimo jiné ve svém vystoupení označil ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera za nejblbějšího Čecha a ombudsmanku Šabatovou za kreaturu. 

  • Více k sobotním demonstracím ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

17:51 Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

Mezi prvními řečníky na Koncertu pro budoucnost na pražském Václavském náměstí byl u příležitosti vý…