Nejblbější Čech Dienstbier, kreatura Šabatová. Předseda DSSS si nebral servítky

6. 2. 2016 15:47

Demonstrace proti islámu, která se koná dnes v Brně, přilákala i předsedu Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) Tomáše Vandase, jehož strana mimo jiné shromáždění pořádá. A ten si rozhodně ve své řeči nebral servítky. Informovaly o tom Novinky.cz.

Nejblbější Čech Dienstbier, kreatura Šabatová. Předseda DSSS si nebral servítky
Foto: PL.cz
Popisek: Předseda DSSS Tomáš Vandas

Na brněnském náměstí Svobody se na demonstraci proti islámu sešlo zhruba 500 lidí. Kromě DSSS pořádají demonstraci také spolek Nechceme utečence v České republice či brněnská Národní demokracie. Cílem je upozornit na nebezpečí masově řízené migrace směrem do Evropy. 

„Narůstá počet migrantů a je tu nekontrolovaný pohyb osob. Nikdo s tím nic nedělá,“ uvedl Vandas ve své řeči při zahájení demonstrace v Brně. Podle něj vrcholní politici EU a čelní představitelé státu nevědí, co s tím dělat. „Chceme říct dost a upozornit na to, že jsou tu občané, kterým to není lhostejné a upozorňují na nebezpečí, jež tady je,“ dodal pro Českou tiskovou kancelář. 

Tomáš Vandas

  • DSSS
  • předseda DSSS
  • mimo zastupitelskou funkci

Vandas dále uvedl, že je nutné říct stop migraci jako celku a uzavřít migrantům přístup na naše území. Zároveň je podle jeho názoru třeba nekompromisně deportovat všechny migranty, kteří přišli v posledních dvou letech. „Z 99 procent jsou to podle mě ekonomičtí migranti,“ uvedl.

A servítky s politiky si Vandas rozhodně nebral. Mimo jiné ve svém vystoupení označil ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera za nejblbějšího Čecha a ombudsmanku Šabatovou za kreaturu. 

  • Více k sobotním demonstracím ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Němci moc nevědí, co je Schulz zač, vysvětluje znalec Kechlibar raketový růst popularity. Zatím prý mají radost, že je úplně jiný než chladná Merkelová

20:42 Němci moc nevědí, co je Schulz zač, vysvětluje znalec Kechlibar raketový růst popularity. Zatím prý mají radost, že je úplně jiný než chladná Merkelová

ROZHOVOR Kandidát SPD na kancléře Martin Schulz těží ze své novoty na scéně, ale do voleb schází ješ…