Odhalení o Andreji Babišovi? Jde o byt

4. 1. 2016 8:21

Režisér Jiří Adamec odletěl s manželkou Janou a s dětmi za teplem na Floridu. Mají tam vlastní byt, kde tráví část roku. A navíc tam mají zajímavého souseda. Píše to deník Blesk.

Odhalení o Andreji Babišovi? Jde o byt
Foto: repro TV Prima, tan
Popisek: Andrej Babiš v Partii TV Prima

Sousedem Adamcových z vedlejšího domu je český ministr financí Andrej Babiš (ANO). „Pan Babiš, respektive jemu patřící společnost, tam skutečně vlastní byt. Trochu jiné kategorie, než vlastníme my,“ uvedl.

Adamcovi po část roku, kdy v Miami na Floridě nejsou, byt pronajímají. Byt je vyšel na 560 tisíc dolarů. „Taky máme u banky slušný dluh. Dokonce bych řekl, že to je na naše rodinné možnosti výdaj hodně nadstandardní. Proto také byt nabízíme k pronájmu, nebo dokonce i k prodeji,“ sdělil Adamec s tím, že byt původně kupovali z toho důvodu, aby se děti mohly učit angličtinu v prostředí rodilých mluvčích. „Byli jsme tam na několik měsíců již třikrát a výsledky jsou úžasné. To byl a je jediný zásadní důvod téhle investice,“ sdělil.

Investice je pro Adamce hodně zatěžující, především z důvodu nonstop každoměsíčních poplatků. „A ty jsou na naše poměry přímo strašné,“ řekl.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

19:59 VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

HORKÉ TÉMA Hostem Horkého tématu Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz byl prezidentem omilo…