Pochytat a mačkat bradavky! Švédky na Facebooku popsaly, jakým hrůzám čelily o Silvestru

10. 1. 2016 10:51

Německý Bild připravil pro nedělní čtenáře rozsáhlý popis sexuálních útoků, které se poslední noc loňského roku odehrály hned v několika zemích Evropy. Němci se soustředili na detaily "hnusu" nejen doma, ale také ve Švýcarsku a Rakousku. Tisíce "likes" na Facebooku pak přinesly další, málo uvěřitelné detaily.

Pochytat a mačkat bradavky! Švédky na Facebooku popsaly, jakým hrůzám čelily o Silvestru
Foto: wikipedia
Popisek: Švédská vlajka.

Cílem byla prsa, chtěli mačkat bradavky, uvedlo shodně hned několik žen v diskusích na Facebooku jako ohlas na článek Bildu, který by šel volně přeložit coby "Sexuální dav po celé Evropě". Největší ohlasy vzbudily incidenty ve městě Kalmar na jihu Švédka. Toto město, počtem srovnatelné s naším Chomutovem, Přerovem nebo Jihlavou, čelilo několika sexuálním útokům, jak je popsaly dívky vesměs od šestnácti do dvaceti let.

Mluvčí tamního soudu podle Bildu označil nájezdy na místní ženy jako nechutné. Cílem prý bylo osahávat prsa. "Uřezat prsty a vrátit pryč," píše na sociální síti jedna ze Švédek, vystupující pod přezdívkou Alla. Další reakce jsou vesměs podrážděné a vulgární.

Bild se rovněž soustředí na mapování německých dívek a žen, o jejichž "zážitcích" by rád informoval. Novináři prozatím uvedli, že největší počet sexuálních ataků proběhl v Kolíně (170) a Hamburku. Tam jich bylo k sobotě nahlášeno 108.

Titulní stránka Bildu:

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 464 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Putin předložil Evropě neuvěřitelný návrh

11:10 Putin předložil Evropě neuvěřitelný návrh

„Jsem přesvědčen o tom, že bychom si měli vzít lekci ze situace na Ukrajině a pokusit se položit zák…