Politik KSČM v televizní show nemluvil hezky o straně, napsali Grebeníčkovi. A on...

19. 3. 2016 20:38

Z PROFILŮ Bývalý předseda KSČM odpovídal na otázky čtenářů na serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné také zareagoval na dotaz jednoho z pisatelů, který se pozastavil nad vystoupením komunistického člena v pořadu Ano, šéfe!.

Politik KSČM v televizní show nemluvil hezky o straně, napsali Grebeníčkovi. A on...
Foto: kscm.cz
Popisek: Miroslav Grebeníček, poslanec KSČM

„Ze záznamu jsem si pustil po upozornění pořad Ano, šéfe!, kam se přihlásil politik za KSČM. Ten na otázku moderátora, zda ještě KSČM existuje, odpověděl "bohužel ano". To vám nevadí, že si hřejete hada na prsou? Nebo podniknete nějaké kroky?“ zeptal se čtenář.

„Přece byste po mně nechtěl, abych seděl u televize a místo nějaké užitečné práce sledoval ty nekonečné televizní pořady, co se dneska na všemožných kanálech vysílají,“ rozohnil se Grebeníček.

  • Celá otázka i s odpovědí ZDE

„Pokud jde o důvěryhodnost toho, co ty televize povětšinou vysílají, pak to zpravidla nepřekračuje rámec nezávazné zábavy a naivních ideologických školení o potřebnosti budování rozvinutého kapitalismu. Mám k řešení skutečně řadu důležitějších problémů,“ dodal.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Někteří prezidentští kandidáti vůbec netuší, kam kandidují, obává se prezident Zeman. Promluvil o nadlidech z parlamentu a prozradil, čím jej přesvědčil Andrej Babiš

21:42 Někteří prezidentští kandidáti vůbec netuší, kam kandidují, obává se prezident Zeman. Promluvil o nadlidech z parlamentu a prozradil, čím jej přesvědčil Andrej Babiš

Prezident Miloš Zeman v tomto týdnu jmenoval vládu Andreje Babiše, co přesně od ní očekává? Jaký pos…