Šéf MF Dnes se vysmál České televizi a všem, kteří vítali uprchlíky a nyní...

26. 1. 2016 10:40

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu zamýšlí nad uprchlickou krizí v Německu. „Z vítačů uprchlíků a uctívačů morálně vyspělého Německa se v těchto dnech stávají ochránci evropské integrity, bojovníci za kontrolu hranic a komisaři asimilace,“ píše.

Šéf MF Dnes se vysmál České televizi a všem, kteří vítali uprchlíky a nyní...
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Jaroslav Plesl

Problém je podle něj v tom, že bez ztráty tváře nelze hlásat takto diametrálně odlišné ideje v rozpětí pouhých čtyř tří měsíců. „Navíc je tu internet, který si všechno pamatuje,“ dodává. A vzápětí si také rýpne do veřejnoprávní České televize.

„Třeba Česká televize bude muset vyměnit většinu moderátorů a ředitele, aby byla příští rok vůbec schopná vybrat nějaký poplatky,“ uzavřel sarkasticky.

Celý příspěvek Jaroslava Plesla na Facebooku:

Z vítačů uprchlíků a uctívačů morálně vyspělého Německa se v těchto dnech stávají ochránci evropské integrity, bojovníci za kontrolu hranic a komisaři asimilace.

Problém je v tom, že bez ztráty tváře nelze hlásat takto diametrálně odlišné ideje v rozpětí pouhých čtyř tří měsíců. Navíc je tu internet, kterej si všechno pamatuje.

Třeba Česká televize bude muset vyměnit většinu moderátorů a ředitele, aby byla příští rok vůbec schopná vybrat nějaký poplatky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Šok a zvrat! Marine Le Penová přišla mezi dělníky, které chtějí poslat na dlažbu. Pak přišel Macron, ale... No, podívejte se sami

7:05 VIDEO Šok a zvrat! Marine Le Penová přišla mezi dělníky, které chtějí poslat na dlažbu. Pak přišel Macron, ale... No, podívejte se sami

To nikdo nečekal. Marine Le Penová „vpadla“ do rodného města Emmanuela Macrona, Amiensu, aby podpoři…