Šéf MF Dnes se vysmál České televizi a všem, kteří vítali uprchlíky a nyní...

26. 1. 2016 10:40

Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se na svém facebookovém profilu zamýšlí nad uprchlickou krizí v Německu. „Z vítačů uprchlíků a uctívačů morálně vyspělého Německa se v těchto dnech stávají ochránci evropské integrity, bojovníci za kontrolu hranic a komisaři asimilace,“ píše.

Šéf MF Dnes se vysmál České televizi a všem, kteří vítali uprchlíky a nyní...
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Jaroslav Plesl

Problém je podle něj v tom, že bez ztráty tváře nelze hlásat takto diametrálně odlišné ideje v rozpětí pouhých čtyř tří měsíců. „Navíc je tu internet, který si všechno pamatuje,“ dodává. A vzápětí si také rýpne do veřejnoprávní České televize.

„Třeba Česká televize bude muset vyměnit většinu moderátorů a ředitele, aby byla příští rok vůbec schopná vybrat nějaký poplatky,“ uzavřel sarkasticky.

Celý příspěvek Jaroslava Plesla na Facebooku:

Z vítačů uprchlíků a uctívačů morálně vyspělého Německa se v těchto dnech stávají ochránci evropské integrity, bojovníci za kontrolu hranic a komisaři asimilace.

Problém je v tom, že bez ztráty tváře nelze hlásat takto diametrálně odlišné ideje v rozpětí pouhých čtyř tří měsíců. Navíc je tu internet, kterej si všechno pamatuje.

Třeba Česká televize bude muset vyměnit většinu moderátorů a ředitele, aby byla příští rok vůbec schopná vybrat nějaký poplatky.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

19:59 VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

HORKÉ TÉMA Hostem Horkého tématu Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz byl prezidentem omilo…