Šílenci z Washingtonu chtějí spustit Armageddon! Americký komentátor vykřikuje

1. 8. 2014 13:33

Americký konzervativní komentátor Paul Craig Roberts opět píše o hrozbě válečeného konfliktu s Ruskem. Tvrdí, že americká vláda je absolutně nekompetentní a varuje před dalšími provokacemi Ruska. Je přesvědčen, že svůj podíl na vyhrocení současné situace mají i západní média.

Šílenci z Washingtonu chtějí spustit Armageddon! Americký komentátor vykřikuje
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Barack Hussein Obama je od 20. ledna 2009 stávající 44. prezident Spojených států amerických

„V poslední době jsem mnohokrát upozorňoval, že psychopati z Washingtonu ženou Západ do války s Ruskem. Lži, které si Obamova administrativa a mediální presstitutky vymýšlejí na adresu ruského prezidenta Vladimira Putina, jsou snad ještě ostudnější než ty, kterým museli čelit Saddám Husajn, Kaddáfí, Asad, Tálibán či Írán. Lživé obviňování ruského prezidenta je navíc velmi riskantní. Rusko má totiž jaderné zbraně ve stejném množství jako USA," upozorňuje Roberts. 

Rusko si je navíc podle Robertse dobře vědomo, že jeho více než deset let trvající démonizování ze strany Washingtonu může být zakončeno přímým vojenským útokem. „Spojené státy tak ostatně postupovaly v předchozích letech podobně v případě Iráku, Afghánistánu atd. Je více než jisté, že nikdo ze současné vlády nemá dostatek rozumu, aby stál v čele naší země. Moc ve Washingtonu je nyní soustředěna do rukou kriminálníků a největších hlupáků v historii lidstva," hodnotí nesmlouvavě americkou vládu Roberts.

„Tohle opakuji již celou řadu měsíců, ale nyní se ke mně přidávají i další komentátoři. To samé si můžete přečíst i v textech od Chrise Martensona či Tylera Durdena na serveru zerohedge.com. Na závěr svého dnešního poněkud kratšího komentáře musím znovu konstatovat, že ohrožení života na naší planetě ještě nikdy nebylo tak velké, jako je tomu dnes. Šílení blázni ve Washingtonu se snaží ve spolupráci s bezohlednými západními médii spustit zničující Armageddon," nebere si servítky Roberts. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 251 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Čínská velvyslankyně pro PL uvádí fakta: Tibet byl za vlády dalajlámů temnější než středověká Evropa

4:40 Čínská velvyslankyně pro PL uvádí fakta: Tibet byl za vlády dalajlámů temnější než středověká Evropa

REPORTÁŽ Státní návštěva prezidenta Si Ťin-pchinga v České republice proběhla zcela úspěšně. Ohledně…