Slovenský premiér Fico nepřímo zkritizoval ty, kteří uspěli v českých volbách

23. 10. 2017 18:55

Podle slov slovenského premíéra Roberta Fica se slovenský stát, co se týká středoveropského regionu, stává proveropským ostrovem.

Slovenský premiér Fico nepřímo zkritizoval ty, kteří uspěli v českých volbách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér SR Robert Fico

I přesto, že premiér Fico trvá na tom, že si nikdy nedovolil kritizovat vnitřní politický život v cizích zemích, oklikou tak reagoval na volební výsledky do české sněmovny, ten podle analytiků zapříčinil oslabení tradičních prounijních stran.

Premiér Fico také dodal, že Slovensko dává přednost postupu všech členských zemí unie. „Tento způsob chceme prosazovat společně s našimi sousedy a dalšími partnery. Když bude postup jiných zemí v určitých oblastech rychlejší, tak toho budeme součástí,“ dodal premíér.

Nejvýše postavení slovenští politici budou podle Roberta Fica prohlubovat spolupráci v eurozóně a budou se snažit o to, aby v celé EU nebyli diskriminováni občané a spotřebitelé. Sdělil také, že podporuje navýšení výdajů Slovenska na obranu a modernizaci ozbrojených sil jdoucích v souladu se standardy v NATO.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: dah

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pavel Novotný: Zemanovi jdou z pusy hovna, ať už jde do prdele. Okamuru volí mentálové a mrzáci. Tupá hovada a telata, to jsou voliči Babiše. Ne každý je bystrý jako já

4:41 Pavel Novotný: Zemanovi jdou z pusy hovna, ať už jde do prdele. Okamuru volí mentálové a mrzáci. Tupá hovada a telata, to jsou voliči Babiše. Ne každý je bystrý jako já

Pořádně naloženo dostali od bulvárního novináře, podnikatele a profesionálního hráče pokeru Pavla No…