Číslo 13, které je považováno naopak za nešťastné, obdrželo uskupení Fair-play - Hnutí na podporu dobrovolných hasičů. Do čela pomyslného startovního pořadí se letos s jedničkou dostala strana SNK Evropští demokraté, která by mohla zastoupení v Evropském parlamentu opět získat po pětileté přestávce.
Z dalších stran získaly například Věci veřejné číslo 38, Vize 2014 (dříve LIDEM) 21, LEV 21 Jiřího Paroubka devítku, Liberálně ekologická strana Martina Bursíka osmičku, Strana zelených číslo 23, strana Republika exposlance VV Otto Chaloupky má 31, Občanská konzervativní strana bývalého poslance ODS Jiřího Janečka dostala 37 a Česká Suverenita někdejší europoslankyně Jany Bobošíkové číslo 33. O stupínek výše je s číslem 32 Česká pirátská strana. Strana svobodných občanů dostala číslo 24.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk, mp