Strčte Bakalovi do zadku mrkev a vystavte ho před lidmi. Moderátor vymyslel, jak vyřešit kauzu OKD

9. 5. 2016 19:08

Herec Bořek Slezáček o víkendu krátce zhodnotil současné mediální dění v Česku. Místo toho, abychom totiž řešili opravdové problémy, jako je Zdeněk Bakala, máváme tu motorkami Nočních vlků a hrajeme si na vojáčky, avšak bez ruských tanků.

Strčte Bakalovi do zadku mrkev a vystavte ho před lidmi. Moderátor vymyslel, jak vyřešit kauzu OKD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Uhlobaron Zdeněk Bakala

„Místo abychom odchytili Bakalu, strčili mu do prdele mrkev a vystavili ho svázaného v Ostravě u nákupního centra Fukušima, raději se staráme o to, kolik motorek k nám přijede z Ruska. Slušná PR clona Bakalo,“ chválil podnikatelovy úspěchy Slezáček.

„V Plzni soudruzi z TOP 09 hrdinně bojují proti účasti starého ruského tanku na rekonstrukci setkání amerických a sovětských vojáků z roku 1945, za což bych taky aplikoval anální mrkve,“ otřel se o jinou část mediálního dění herec.

„Největší bizár je, když Kellnerův muzikant uráží Babišova muzikanta,“ okomentoval zmedializované hádky mezi Davidem Kollerem a Richardem Krajčem, a na závěr si už jen posteskl: „Svět stojí na hliněných nohách a my si poměřujeme šulíny.“

Celý příspěvek zde:

Přehled týdne anebo co jsem zaznamenal v médiích: Místo abychom odchytili Bakalu, strčili mu do prdele mrkev a vystavili ho svázaného v Ostravě u nákupního centra Fukušima, se raději staráme o to, kolik motorek k nám přijede z Ruska. Slušná PR clona Bakalo. V Plzni soudruzi z TOP 09 hrdinně bojují proti účasti starého ruského tanku na rekonstrukci setkání amerických a sovětských vojáků z roku 45, za což bych taky aplikoval anální mrkve a největší bizár je, když Kellnerův muzikant uráží Babišova muzikanta. A tak si tady žijem. Svět stojí na hliněných nohách a my si poměřujeme šulíny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Analýza: Takto funguje hon na „dezinformační weby“. Založí se neziskovka, která udělá černou práci...

23:26 Analýza: Takto funguje hon na „dezinformační weby“. Založí se neziskovka, která udělá černou práci...

Agentura EXANPRO je samostatný analytický prvek nezávislý na jakékoliv instituci. V rámci své výzkum…