Stropnický by měl skončit, ale stejně neskončí. Zde je sedm důvodů od Tomáše Klvani

11. 2. 2016 22:18

Tomáš Klvaňa v komentáři pro Reflex.cz nikoli poprvé konstatoval, že ministr obrany Martin Stropnický (ANO) fatálně pochybil, když potvrdil informace o výměně Libanonce Alího Fajáda za pět Čechů. Současně však sdělil, že Stropnický svůj post neopustí. Když může být „prezidentem, vrchním velitelem ozbrojených sil, Miloš Zeman, putinofilní opilec“, proč by ministerstvo obrany nemohl vést herec.

Stropnický by měl skončit, ale stejně neskončí. Zde je sedm důvodů od Tomáše Klvani
Foto: Archiv TK
Popisek: Jeden ze studentských vůdců Tomáš Klvaňa

Ministr Stropnický by měl opustit svůj post ve vládě, ale neučiní tak. Neučiní tak mimo jiné proto, že za ním stojí ministr financí Andrej Babiš (ANO), jeho „zaměstnavatel“. Stropnický je k svému šéfovi loajální a řeší patálie, které má hnutí majitele Agrofertu v Praze. Babiš ho potřebuje, tudíž ho ochrání. Potřebuje ho i proto, že je Stropnický populárním politikem-hercem.

Nemluvě o tom, že lidé, kteří nechápou gigantický problém střetu zájmů u Andreje Babiše, nechápou ani to, že o některých věcech se prostě v zájmu bezpečnosti občanů nemluví. Pak je tu ještě jedna skupina, které to je vlastně všechno jedno.

Celý komentář najdete zde

A  nakonec, Stropnický nebude muset odejít, protože na Hradě sedí opilec. Alespoň podle Klvani. „Česká politika se dostala do fáze, kdy si na veřejnosti bez důsledků může každý říci, co chce. I ministr obrany. Když tedy může být prezidentem, vrchním velitelem ozbrojených sil, Miloš Zeman, putinofilní opilec známý svými vulgárními výroky, proč by nemohl v čele obrany hrát, pardon, sedět Stropnický?“ ptal se autor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

19:59 VIDEO Kajínek pro PL: Lidé se zajímají jen o sebe, mezilidské vztahy jsou dnes horší. Josef Klíma? Víte, je hrozně divný, že...

HORKÉ TÉMA Hostem Horkého tématu Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz byl prezidentem omilo…