Tragédie v rodině ústeckého hejtmana

4. 1. 2016 20:34

Rodina hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka (KSČM) prožívá velmi smutný začátek roku. Třiadvacetiletou dceru pana hejtmana pobodal její o rok mladší přítel. Mladá žena svým zraněním podlehla.

Tragédie v rodině ústeckého hejtmana
Foto: ČT
Popisek: Hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček

Podle informací serveru Blesk.cz došlo k útoku na dceru hejtmana v Bílině, kde je Bubeníček zároveň starostou. Mladou ženu napadl její dvaadvacetiletý partner nožem. Již byl zadržen Policií ČR a obviněn z ublížení na zdraví s následkem smrti. Byl podán návrh na vzetí do vazby.

K tragické životní situaci se vyjádřila krajská tisková mluvčí Dosedlová, která žádá o respektování soukromí rodiny.

„S ohledem na tragickou událost v rodině hejtmana Ústeckého kraje Oldřicha Bubeníčka sdělujeme, že se celou záležitostí zabývá Policie České republiky a nebudeme sdělovat žádné podrobnosti. Zároveň žádáme veřejnost i média o pochopení a respektování soukromí rodiny. Pan hejtman s rodinou děkují za projevenou soustrast,“ informovala tisková mluvčí Ústeckého kraje Lucie Dosedělová.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kvůli ministru Hermanovi přišla ČR za zvláštních okolností o unikátní obraz světoznámého malíře v hodnotě stovek milionů až miliardy. Jde o toto. Názor si udělejte sami…

18:03 Kvůli ministru Hermanovi přišla ČR za zvláštních okolností o unikátní obraz světoznámého malíře v hodnotě stovek milionů až miliardy. Jde o toto. Názor si udělejte sami…

EXKLUZIVNĚ Česká republika přišla za velmi zvláštních okolností o unikátní dílo světoznámého špičkov…