Ukázali tvář osmnáctileté blondýny. Nebrečela. Začala hovořit o třiceti mužích, kteří ji tu noc obklíčili a začali...

10. 1. 2016 17:01

Jamie Wiseman, fotograf Daily Mail, vyrazil do Německa, aby se na vlastní oči přesvědčil o následcích sexuálních útoků, jež tento stát zasáhly. Podařilo se mu vyfotil osmnáctiletou Michelle, která nejenže odhalila tvář, zároveň popsala, čemu o silvestrovské noci čelila.

Ukázali tvář osmnáctileté blondýny. Nebrečela. Začala hovořit o třiceti mužích, kteří ji tu noc obklíčili a začali...
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Bylo jich třicet a mladá Němka o nich s fotografem hovořila jako o rozhněvaných mužích. Nejprve se prý nic nedělo, šlo o skupinku, která se dobře bavila. Následně však začali mít muži, jejichž identitu není s to určit, sexistické poznámky.

Byli prý blíž a blíž, až se ona a její přátelé začali bát. Zprvu mělo jít o okradení. Bála se, ale telefon, ani peněženku dobrovolně odevzdat nechtěla. Skupina desítek mužů ji prý obstoupila a začalo peklo. Osahávání, strhávání oblečení. Někdo prý sahal mezi nohy, jiný na prsa, dalšímu mělo jít jen o cennosti. Michelle se nakonec podařilo utéct a policejní úředníci mluví o "běhu jako o život".

Další snímek známého fotografa přináší rozmazané obličeje několika desítek postav, o nichž mluví jako o migrantech. Podtitulem materiálu, který má přes 21 tisíc sdílení na sociální síti Facebook, není nic o osahávání a útocích, ale rovnou o znásilnění.

V té souvislosti je nutné uvést, že americký NY Post popsal situaci v Evropě pečlivě vybraným termínem Rapefugees. Což je spojení slova znásilnění (rape) a uprchlík (refugee).

Daily Mail se rovněž táže, a to zejména v diskusích, jak bude vypadat situace v létě. "Musíme si uvědomit, že pokud došlo k tolika sexuálním zločinům v zimě, kdy mají ženy kabáty, svetry a další kusy oblečení, jak to bude vypadat v létě?!" 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Justiční zločin, to volá do nebe. Policista se přizná, že to celé ušil, a soudci je to jedno. John Bok vychrlil na adresu justice taková slova, že za ně očekává žalobu

20:38 Justiční zločin, to volá do nebe. Policista se přizná, že to celé ušil, a soudci je to jedno. John Bok vychrlil na adresu justice taková slova, že za ně očekává žalobu

„Zůstává mi rozum stát nad tím, co dnes předvedl senát soudce Jiřího Lněničky!“ naříká nad rozsudkem…