Uprchlík, co znásilňoval v bazénu: Čerstvé informace

24. 2. 2016 13:02

Irácký běženec, kterého v Rakousku zavřeli do vězení za znásilnění desetiletého chlapce na vídeňském plaveckém stadionu, je nyní na samotce. Vězeňská služba se jej tak snaží uchránit před jeho spoluvězni. Informuje The Local.at.

Uprchlík, co znásilňoval v bazénu: Čerstvé informace
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

Rakouskem nedávno otřásl případ znásilnění malého chlapce. Viníkem je podle médií dvacetiletý muž z Iráku, který desetiletého chlapce potkal v plaveckém stadionu ve Vídni. Chlapec následně musel z důvodu „vážných zranění“ do nemocnice a následky si ponese ještě dlouho, přičemž Iráčan je nyní ve vídeňské věznici Josefstadt.

Dvacetiletý Amir A. je v současnosti zavřený na samotce, jelikož se jej vězeňská služba snaží ochránit před ostatními vězni, podle kterých by měl být potrestán za svoje činy.

Muž se po činu údajně bránil tím, že se jednalo o „sexuální nouzi“, jelikož již čtyři měsíce neměl pohlavní styk. Matka chlapce obhajobu popsala jako „monstrózní“ a uvedla, že si přeje, aby byl Amir zavřený ve vězení a až poté aby jej deportovali.

Celý text zde

„Vím, že fyzické rány se zhojí, ale duševní újma může být na celý život. Nechci aby toho muže deportovali, chci aby šel do vězení, protože jsem slyšela o tom, co dělají těm, co sexuálně napadají děti. Chci aby zažil všechno to, co mu můžou spoluvězni udělat. A až potom chci, aby jej deportovali,“ řekla matka chlapce.

Podle jejích slov chlapec zatím nezamhouří oka bez antidepresiv. Matka jej společně s jeho sourozenci nyní plánuje vzít na dovolenou, kde by měl přijít na jiné myšlenky. Na tu se jim mimo jiné složily místní noviny.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

17:51 Daniel Kroupa burcoval na Václaváku: Pokud nezvolíme vhodného kandidáta na Hrad, prohráli jsme! Prosím, rozjeďte se ke svým známým...

Mezi prvními řečníky na Koncertu pro budoucnost na pražském Václavském náměstí byl u příležitosti vý…