Uprchlík prý ukradl 78 tisíc korun

11. 1. 2016 12:41

Jeden z trojice iráckých běženců okradl v nočním klubu ve Folmavě na Děčínsku barmana. Informoval o tom server Novinky.cz. Podle něj šlo o běžence, kteří v Německu čekají na vyřízení azylu.

Uprchlík prý ukradl 78 tisíc korun
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze, ilustrační foto

K celé události došlo v noci na pátek. Podle policistky Dagmar Brožové odcizil devatenáctiletý mladík krátce před třetí hodinou ranní z neuzamčené zásuvky za barem peněženku s 2500 eury. Následně si mladíci přivolali taxikáře a namířili zpět do Německa. Barman však krátce po jejich odjezdu krádež zjistil, taxikáři zavolal. Ten byl sice již s muži v Německu, ale otočil se a zamířil s nimi zpět. 

„Pachatel, který měl u sebe odcizenou kasírtašku, z auta vyskočil,“ řekl domažlický policejní ředitel Lubomír Martinec. Německá policie muže obratem zadržela. Zbylé dva mladíky zadržela cizinecká policie v Čechách a figurují v případu jako svědci.

Původní text ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 50 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

VIDEO Ty feťáku. Dostanete facku, že si sednete na prdel. Natočili jsme pro vás příjezd Američanů do Ruzyně. Trochu jinak, než ČT

13:26 VIDEO Ty feťáku. Dostanete facku, že si sednete na prdel. Natočili jsme pro vás příjezd Američanů do Ruzyně. Trochu jinak, než ČT

V pátek odpoledne do Prahy přijel v rámci každoročního cvičení jednotek NATO Saber Strike konvoj ame…