V Duchcově se na dnešek chystá demonstrace

29.05.2013 6:48 | Zprávy

Lidé z Duchcova se dnes odpoledne chtějí sejít, aby jim starostka po napadení mladého páru skupinou lidí představila nová související opatření obce. Místní zřejmě hodlali hlavně diskutovat, ale starostka Jitka Bártová má obavy z toho, že se oznámené demonstrace chtějí zúčastnit lidé hlásící se otevřeně k rasismu.

V Duchcově se na dnešek chystá demonstrace
Foto: hns
Popisek: Starostka Duchcova Jitka Bártová

Policie obvinila z útoku pět lidí ve věku od 16 do 44 let. Případ už stál místo strážníka, který útok sledoval prostřednictvím kamerového systému. Bártová ČTK řekla, že se vyšetřuje také únik videa z městské kamery do médií.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: dkr, čtk

MUDr. Lumír Kantor, Ph.D. byl položen dotaz

Zdravotní stav migrantů

Apelujete na to, aby nedocházelo k podceňování zdravotní stránky u migrantů a já se musím ptát, proč neuděláte něco jako politici, aby se v této souvislosti něco zlepšilo a o jejich zdravotním stavu měl stát více informací? Děkuji za odpověď. Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ze Zoo Praha bude obecní zvěřinec. Zastání pro exředitele Miroslava Bobka

9:45 Ze Zoo Praha bude obecní zvěřinec. Zastání pro exředitele Miroslava Bobka

Politický a mediální analytik Štěpán Kotrba se zastává bývalého ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka v…