V rukách Krnáčové nic nefunguje, jen samochvála, udeřil Kalouskův politik

18. 1. 2016 20:26

Pražský politik Tomáš Jílek (TOP 09) ostře zkritizoval primátorku Adrianu Krnáčovou. Na hlavní město je uvalena exekuce, problém Opencard dál doutná, ale nejmocnější žena ve městě z Babišova hnutí ANO se tváří, že se nic neděje. To je nepřijatelné.

V rukách Krnáčové nic nefunguje, jen samochvála, udeřil Kalouskův politik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo TOP 09

Na hlavní město byla uvalena exekuce. Je za tím třeba hledat problémy s projektem Opencard, které podle pražské TOP 09 Adriana Krnáčová z Babišova hnutí ANO neřeší. Je ve funkci už přes rok a tváří se, že se na problému pracuje, zdá se dokonce, jako by podle primátorky bylo vše v pořádku. Ale není.

„Přes opakované sliby primátorky, že problém Opencard je de facto vyřešen, dojde k situaci, kdy se hlavní město ocitá v exekuci. Považuji to za naprosto skandální, ač do mozaiky problematických kroků Adriany Krnáčové zapadající skutečnost, že za této situace nemá své vedení ani odbor informatiky, ani ‚slavná‘ komise pro ICT. V rukách Adriany Krnáčové zkrátka nefunguje nic, jen sebepropagační rétorika,“ konstatoval Jílek.

Celé prohlášení najdete zde.

Podle pražské TOP 09 ale Opencard není jediným projektem, který Krnáčová absolutně nezvládá. Jde např. o fungování webu hl. města. I tam se prý může dříve či později stát, že přestane fungovat. A znovu za to budeme moci poděkovat primátorce Krnáčové, která podle TOP 09 dlouhodobě nezvládá řízení města.

„Trestuhodný nedostatek sebereflexe a neochota vyvodit politickou zodpovědnost odrážejí urputnost, s jakou se drží primátorského křesla,“ shrnuje pražská TOP 09.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Prezident Zeman vyrazil se sportovními hvězdami mezi děti. Po historce se zlomeninou jim doporučil jediný sport, kde se nefauluje

18:38 VIDEO Prezident Zeman vyrazil se sportovními hvězdami mezi děti. Po historce se zlomeninou jim doporučil jediný sport, kde se nefauluje

REPORTÁŽ (FOTO, VIDEO UVNITŘ) „Jsem sportovní antitalent, při fotbalu jsem si zlomil nohu.“ Preziden…