VIDEO Sražen ochrankou, urážky, narážky, místo reklamy klip Donalda Trumpa. Podívejte se, co provedli Hillary Clintonové v televizi

23.09.2016 17:10 | Zprávy

Komik Zach Galifianakis, známý z trilogie Pařba ve Vegas, si do své pravidelné talkshow Between Two Ferns pozval prezidentskou kandidátku Hillary Clintonovou. Za necelých šest minut ho napadla tajná služba, udělal reklamu Donaldu Trumpovi a zesměšnil, co jen mohl.

VIDEO Sražen ochrankou, urážky, narážky, místo reklamy klip Donalda Trumpa. Podívejte se, co provedli Hillary Clintonové v televizi
Foto: archív autora
Popisek: Clintonová

Galifianakis přichází na scénu v kostýmu, ve snaze Clintonovou vystrašit. Napadne ho však tajná služba a strhne ho k zemi. Vzápětí se všechno vysvětlí a komik představí prezidentskou kandidátku s podtitulem „měla zápal plic“.

Clintonová následně promluvila o tom, jaké to bude být první ženskou prezidentkou USA a řekla, že to bude velký krok jak pro všechny ženy, tak i pro všechny muže, dívky i chlapce. Galifianakis poznamenal, že dokonce existuje generace, pro kterou bude Clintonová první bílou prezidentkou.

„Jako ministryně jste napsala kolik slov za minutu? A jak má rád Barack Obama kávu? Stejnou jako on? Slabou?“ ptal se komik, na což ho Clintonová popostrčila, aby se ptal na nějaké aktuální věci. Poslechl ji a řekl, že původně byla pro podepsání Transpacifické obchodní dohody TPP, obdoby ještě nedomluvené TTIP, a pak byla proti ní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: spa

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Zrušení dočasné ochrany pro cizince pachatele

Chápu to dobře, že mají u nás migranti nějakou ochranu, která trvá, i když se dopustí nějakého trestného činu, a že je není možné vykázat do země, odkud přišli? Vždyť to je úplně absurdní. A jestli vás také chápu dobře, tak tuto ochranu chcete pro zrušit. Zajímá mě, zda máte nějakou podporu i u jiný...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Fiala zmanipuluje volby, ne Kreml.“ Unikla data. Strach Čechů má dohru

18:40 „Fiala zmanipuluje volby, ne Kreml.“ Unikla data. Strach Čechů má dohru

Interní průzkum Ministerstva vnitra, z něhož citoval novinář Jakub Zelenka, odkrývá pro současnou vl…