VIDEO Trump veřejně zaútočil na sličnou moderátorku

19. 3. 2016 10:35

Donald Trump se zostra pustil do populární moderátorky kanálu Fox News Megyn Kelly. Stanice se jedné ze svých hvězd důrazně zastala a vzkázala Trumpovi, že je „posedlý“. Informuje o tom agentura Reuters.

VIDEO Trump veřejně zaútočil na sličnou moderátorku
Foto: repro Fox News
Popisek: Donald Trump, republikánský kandidát na prezidenta USA

„Jedovaté útoky Donalda Trumpa proti Megyn Kelly a jeho extrémní, až chorobná posedlost její osobou není důstojná prezidentského kandidáta,“ napsala Fox News v pátečním prohlášení. Megyn Kelly je příkladná novinářka a stanice je prý pyšná, že ji má ve svých řadách. Trump by si prý proto měl odpustit surové a sexistické útoky.

Spory mezi zmíněnými osobnostmi trvají už od srpna loňského roku, kdy stanice vysílala jednu z prezidentských republikánských debat. Kelly při ní poukazovala na Trumpovy dřívější vztahy se ženami, a možného příštího prezidenta USA tím zvedla ze židle. Vysmál se moderátorce slovy, že je tak útočná snad proto, že menstruuje. Na sociální síti Twitter v pátek Trump označil Megyn Kelly za „bláznivou“ a své příznivce vyzval k bojkotu této dámy.

„Každý by měl bojkotovat show @megynkelly. Sledovat ji nestojí za to. Vždycky tam útočí na Trumpa. Ona je nemocná a nejvíc přeceňovaná osoba v televizi,“ napsal Trump v pátek. Možný příští prezident USA tvrdí, že je proti němu Kelly zaujatá a rozhodně neinformuje vyváženě.

VIDEO: Televizní debata, v níž to mezi Trumpem a moderátorkou jiskřilo

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lžete a jste negramotní. Sotva ministr školství usedl do  křesla, začal nadávat učitelům. Ti teď žádají, aby zase rychle odstoupil

15:23 Lžete a jste negramotní. Sotva ministr školství usedl do křesla, začal nadávat učitelům. Ti teď žádají, aby zase rychle odstoupil

Stanislavu Štechovi se jen pár dní po nástupu do čela ministerstva školství podařilo popudit proti s…