Václav Moravec přirovnal prezidenta Miloše Zemana k...

7. 4. 2015 15:59

Ke vzájemné názorové výměně mezi americkým velvyslancem Andrew Schapirem a prezidentem Milošem Zemanem se vyjádřil dokonce i moderátor ČT Václav Moravec. Z celé „kauzy“ si dělá spíše srandu. Moravec srovnal Miloše Zemana se zbraněmi hromadného ničení.

Václav Moravec přirovnal prezidenta Miloše Zemana k...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátor Václav Moravec

„Omluva za nepochopení kauzy ‚zavřené dveře‘. Podle reakcí USA a Ruské federace začíná prezident Zeman dosahovat důležitosti zbraní hromadného ničení,“ napsal na sociální síti Twitter známý moderátor.

Jen o den před tím Moravec na svém twitterovém účtu nepřímo žertem vzkázal americkému velvyslanci, že když má na Hradě zavřené dveře, ať se tam jde podívat během státního svátku na den otevřených dveří.

„Proč se řeší Zemanův výrok o zavřených dveřích na Hradě pro ambasadora USA? Inu, tak se tam podívá při dni otevřených dveří o státním svátku,“ vyvěsil si Václav Moravec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Diskuse obsahuje 425 příspěvků Vstoupit do diskuse Tisknout

Další články z rubriky

Jan Schneider: Cílem USA je vyvážet nestabilitu. Šílená propaganda, vymývaní mozků. Nenechat se manipulovat, nebát se a nekrást, jsou to ještě evropské hodnoty?

11:13 Jan Schneider: Cílem USA je vyvážet nestabilitu. Šílená propaganda, vymývaní mozků. Nenechat se manipulovat, nebát se a nekrást, jsou to ještě evropské hodnoty?

České ministerstvo vnitra zakládá speciální útvar, který se bude zabývat i propagandou. Bezpečnostní…