Václav Moravec přirovnal prezidenta Miloše Zemana k...

7. 4. 2015 15:59

Ke vzájemné názorové výměně mezi americkým velvyslancem Andrew Schapirem a prezidentem Milošem Zemanem se vyjádřil dokonce i moderátor ČT Václav Moravec. Z celé „kauzy“ si dělá spíše srandu. Moravec srovnal Miloše Zemana se zbraněmi hromadného ničení.

Václav Moravec přirovnal prezidenta Miloše Zemana k...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Moderátor Václav Moravec

„Omluva za nepochopení kauzy ‚zavřené dveře‘. Podle reakcí USA a Ruské federace začíná prezident Zeman dosahovat důležitosti zbraní hromadného ničení,“ napsal na sociální síti Twitter známý moderátor.

Jen o den před tím Moravec na svém twitterovém účtu nepřímo žertem vzkázal americkému velvyslanci, že když má na Hradě zavřené dveře, ať se tam jde podívat během státního svátku na den otevřených dveří.

„Proč se řeší Zemanův výrok o zavřených dveřích na Hradě pro ambasadora USA? Inu, tak se tam podívá při dni otevřených dveří o státním svátku,“ vyvěsil si Václav Moravec.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Obrovská arogance a pošlapání rovnosti všech členů EU! Premiér Babiš se u nás ostře pustil do Martina Schulze a dodal něco, z čeho Merkelová nebude mít radost...

13:44 Obrovská arogance a pošlapání rovnosti všech členů EU! Premiér Babiš se u nás ostře pustil do Martina Schulze a dodal něco, z čeho Merkelová nebude mít radost...

Předseda německé SPD Martin Schulz řekl, že chce, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vyt…