Velice tvrdý útok na Schwarzenberga za jeho projev za hranicemi: Nacisté chtěli náš národ poněmčit, on ho chce poevropštit, vlastně tedy také vyhladit

18. 12. 2015 17:31

Publicista, analytik a bývalý muslim Lukáš Lhoťan se ve svém příspěvku na ParlamentníchListech.cz opřel do Karla Schwarzenberga. Ten totiž nedávno pronesl, že pomalu dochází ke vzniku „evropského lidu“. Podle Lhoťana však společně s ním zanikne český národ.

Velice tvrdý útok na Schwarzenberga za jeho projev za hranicemi: Nacisté chtěli náš národ poněmčit, on ho chce poevropštit, vlastně tedy také vyhladit
Foto: Archiv Lukáše Lhoťana
Popisek: Lukáš Lhoťan

„Karel Schwarzenberg doslovně řekl, že Češi a Němci tu spolubojují za demokracii a pomalu vzniká to, co různí politici u nás popírali. Pomalu vzniká evropský lid, kde není tak zajímavé, kdo je Čech a kdo Němec, ale jaká máme stanoviska,“ citoval Lhoťan projev bývalého ministra zahraničí, který promluvil na „demonstraci podporovatelů masové imigrace a přílivu muslimských uprchlíků/imigrantů“.

Lhoťan přisuzuje Schwarzenbergovi „vizi likvidace našeho národa“, kterou vidí v jeho podpoře imigrace. „Pokud někdo organizuje demonstraci proti odpůrcům islamizace a masové imigrace, dává tím najevo jediné, že tuto islamizaci a masovou imigraci podporuje.“ Z toho Lhoťan vyvozuje Schwarzenbergův postoj.

„Na to, že Karel Schwarzenberg nepovažuje odpor k islamizaci a masové imigraci lidí z jiných hodnotových kultur za demokratické a označuje to za projev fašismu, už jsem zvyklý,“ píše Lhoťan a dodává, že Schwarzenberg není jediným konzervativním aristokratem, jenž „zastává marxistické postoje“.

Horší podle něj je skutečnost, že neomarxisté a konzervativci vidí masovou imigraci „jako nástroj destrukce národních států a prostředek, jak skrze zničení evropských národů vybudovat jeden evropský lid, tzv. führernation“.

Na závěr uznává, že možná je pravda, že někteří odpůrci islamizace a migrace jednají jako fašisté, Schwarzenberga však považuje rovnou za nacistu. „Náš národ chtěli nacisté poněmčit, a tak ho vyhladit, a Karel Schwarzenberg ho chce poevropštit, a vlastně ho také tak vyhladit,“ píše Lhoťan. V článku je pak ještě několik fotografií, jež dokazují Schwarzenbergovy údajné kladné vztahy k islámu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...

11:15 Děvko! neudržel se Miroslav Kalousek. Babiš má páku na Zemana. A Eva Holubová...

Sociální sítě se plní nejrůznějšími ohlasy na volby. Co sdělil například ústavní právník Zdeněk Koud…