Vít Bárta hlásí: Vládu drží odsouzenec Škárka a kmotr Jurečko

6. 9. 2012 10:16

Poslanec Věcí veřejných Vít Bárta se ptá, kdo a proč drží vládu Petra nečase nad vodou. Karty se prý odkryly už při hlasování o důchodovém pojištění. Přestože se koaliční poslanec Jan Vidím zdržel hlasování a jeho stranický kolega Marek Benda byl proti, novela prošla.

Vít Bárta hlásí: Vládu drží odsouzenec Škárka a kmotr Jurečko
Foto: Vladimír Škarda
Popisek: Jaroslav Škárka u soudu s Vítem Bártou

Podpořil ji Michal Doktor z nezařazených poslanců. Dalším, kdo hlasoval pro, byl Milan Šťovíček, Bártův spolustraník z Věcí veřejných. Posledním klíčovým hlasem byl hlas nepravomocně odsouzeného Jaroslava Škárky.

Celá poznámka Víta Bárty ZDE

Budeme to analyzovat

"Je s podivem, že poslanec koketující s Paroubkovými národními socialisty, kteří však všichni jako jeden muž hlasovali proti snížení důchodů, zvedl pro zákon ruku. Škárka spolu s kmotrem Jurečkem jsou ti, kteří drží Nečasovu vládu při životě. Věci veřejné budou analyzovat všechna hlasování, aby se vidělo kdo a proč," slibuje Bárta na svém webu.

Právě proto prý nehlasovali, píše poslanec VV. A vypočítává, že vlivem novely by se až 18 procent domácností důchodců mohlo ocitnout pod hranicí chudoby.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: adr

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pět Súdánců napadlo v Austrálii bezbranného, nemocného kluka. Vše je natočeno a vy to uvidíte. I reakci těch, co seděli a koukali, jak ho kopou do hlavy

11:25 Pět Súdánců napadlo v Austrálii bezbranného, nemocného kluka. Vše je natočeno a vy to uvidíte. I reakci těch, co seděli a koukali, jak ho kopou do hlavy

Australské zpravodajství Nine News, televize, která byla založena již v roce 1956, přineslo poměrně …