Místopředsedové strany a členové výkonné rady po volbách oznámili, že k datu kongresu rezignují na své funkce. "Jednotlivá místní, oblastní a regionální sdružení teď budou do 16. ledna nominovat své zástupce do vedení ODS," uvedl úřadující předseda Martin Kuba.
Post předsedy ODS je neobsazený od letní rezignace expremiéra Petra Nečase
ODS v prohlášení uvedla, že náklady na kongres budou řádově nižší než v minulých letech. "Kongres připravujeme tak, aby byl co nejúspornější. Úspory se dotknou technického zázemí," uvedl hlavní manažer ODS Jan Kočí. Strana podle něj ušetří také na nájemném, které je v lednu nižší. Významnou část nákladů si budou hradit sami účastníci.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk, mp